طالع بینی تاروت لیبرا: اکتبر 2022

سعی کنید از فرار در آوریل جلوگیری کنید. این ممکن است به شکل بازی‌های ویدیویی، تماشای بیش از حد تلویزیون، کار بیش از حد، یا چرخش قیامت در تلفن شما نشان داده شود. حواس پرتی را کم کنید و خود را در لحظه حال غرق کنید. زمانی را در خارج از منزل اختصاص دهید، مدتی را به مدیتیشن بگذرانید – حتی وقت گذاشتن برای کار داوطلبانه یا گذراندن با کودکان و حیوانات خانگی می تواند به شما کمک کند تا دوباره متوجه شوید که زندگی چیست. لازم نیست هر لحظه کوچک را مستند کنید. ایده عالی بعدی شما زمانی خواهد آمد که سکون و سکوت را بیابید.

مارس 2022

اگر به دنبال عشق بوده‌اید، می‌بینم که خواستگاری بسیار شیرین – و بالقوه شگفت‌انگیز – وارد زندگی شما شده است. توقعاتی را که از ظاهر شریک زندگی‌تان داشتید کنار بگذارید و به خودتان اجازه دهید که از شکلی که جهان در حال گسترش است غافلگیر شوید. اگر کسی می تواند با صداقت و دلسوزی ظاهر شود و شما را بخنداند، به او ضربه بزنید! برای یک ترازو که در حال حاضر شریک است، این یک ماه برای شما خواهد بود که در مورد شریک زندگی خود بیشتر بدانید و شروع به نرم کردن لبه های خود در پویایی کنید. وقتی شرم و خونسردی روی میز باشد هیچ کس برنده نمی شود. یا هر دوی شما به مرور زمان مراقبت خود را از بین می برید، یا ممکن است زمان کاهش ضررهای خود فرا رسیده باشد. نمی توان از اهداف اجتناب ناپذیر اجتناب کرد و اتحادیه های اجتناب ناپذیر نیز نمی توانند.منبع

اگر هنوز در تلاش برای دریافت پاداش برای کار سخت خود هستید، مارس از شما می‌خواهد که با کسانی که می‌توانند تمام دستاوردهای شما را که ممکن است نادیده گرفته‌اید بازتاب دهند، وقت بگذارید. هیچ کمبودی در داستان شما وجود ندارد، اما شما بدون اینکه خودتان را به رسمیت بشناسید کمی طولانی شده اید. اجازه دهید دیگران به سادگی با درخواست برای شما ظاهر شوند. هرگز از درخواست چیزی که اینقدر آزادانه می دهید نترسید. ممکن است احساس خوبی داشته باشید که به خودتان اجازه دهید بگویید: “من گاهی اوقات به یک مرد تبلیغاتی هم نیاز دارم.” عشق زیاد، ترازو عزیز! تو داری عالی انجامش میدی!

فوریه 2022

اگر مایلید با ترس های اولیه از تغییر روبرو شوید، در طرف مقابل، عمیقا عاشق خود و زندگی اطرافتان خواهید شد. حتی ممکن است در نتیجه حرکت کنید، ادامه دهید یا به سمت بالا حرکت کنید. حرکت را در آغوش بگیرید و تماشا کنید که جهان شما دوباره براق و جدید می شود! هر چه تغییر بزرگتر باشد، نتیجه بهتر است.

ژانویه 2022

دو پنتاکل: ترازو، وقت آن است که بین زندگی ای که با آن راحت هستید و زندگی که می خواهید تصمیم بگیرید. صرف نظر از اینکه ماندن در یک چرخه «بیشتر از یکسان» برای شما چقدر آسان یا در دسترس است، آیا واقعاً خوشحال هستید اگر قرار باشد همه چیز به این شکل تمام شود؟ ماه فوریه شما را وادار می کند تا چیزهایی را که برای سالیان متمادی برای شما ماهیت دوم به حساب می آمد زیر سوال ببرید. چه روابط نزدیک، پویایی خانواده، روایت‌های درونی، شغل یا مسیر شغلی، یا باورهایی که به شدت به آن پایبند بوده‌اید، انتظار داشته باشید که درک شما از واقعیت از هم بپاشد و از پایه بازسازی شود.

هشت پنتاکل: ترازوهای دوست داشتنی و جذاب من – مارس چه ماهی خواهد بود! با هشت پنتاکل، می‌توانید انتظار داشته باشید که کمی سخت‌تر از آنچه از دیگران می‌بینید، آسیاب کنید. چه این شغل واقعی شما باشد که از شما می خواهد اضافه کاری داشته باشید، یا انجام کارهای عمیق درونی، فقط بدانید که در ماه مارس مشغول خواهید بود. در ابتدا این می تواند باعث ناامیدی شود، اما شما از آن دسته افرادی هستید که کار سخت خود را با لذت متعادل می کنید و احساس شادابی فوق العاده ای را به خود می دهید و فوق العاده تا پایان انجام شده است. با این وجود که در این ماه استراحت، استراحت و دریافت را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که این ترازو با تمام کارهای سختی که انجام می دهید متعادل نگه داشته می شود.

احمق: اوه عزیزم، ترازو. زندگی پر از اشتباه، رابطهکه و چالش است. به خود اجازه ندهید که در این فکر غرق شوید که هدف زندگی این است که همه چیز را بفهمید. تا زمانی که هنوز نفس می کشید همیشه مشکل جدیدی ایجاد می شود. ترفند این است که فکری را که نیاز دارید به تنهایی یا بلافاصله پس از بروز آن حل کنید، رها کنید. تفویض وظایف و مسئولیت ها یک ابرقدرت است و این ماه تماماً به مدیریت زمان خواهد بود و مهمتر از آن، انرژی مدیریت. به یاد داشته باشید که شما به سادگی یک انسان هستید. شما فقط می توانید خیلی چیزها را خودتان به عهده بگیرید!