طالع بینی تاروت قوس: ژوئن 2023

Six of Wands بیانگر فصلی از پیروزی در زندگی شماست و غلبه بر یک عادت منفی کار کوچکی نیست. مطمئن شوید که زمانی را برای جشن گرفتن این فصل جدید از زندگی خود که در ماه مه آغاز می شود، اختصاص دهید. من می بینم که شما تعادل بیشتری بین کار و زندگی خود را در روال خود قرار می دهید، در حالی که از طریق پذیرش، شروع کردن، و شاید حتی یک یا دو عذرخواهی، زمین بازی بین خود و عزیزانتان را شبانه روزی می کنید. وقتی سبک زندگی خود را تغییر دهید، تغییرات درونی و بیرونی ممکن است رخ دهد. می توانید یک برنامه ریز جدید را امتحان کنید تا تقویم کاری، اجتماعی و شخصی خود را از ماه مه به بعد کنترل کند زیرا مطمئناً این ماه برای کتاب ها مناسب است!

آوریل 2023

بهترین سال خود را تصور کنید، قوس عزیز. چه شکلی است؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند انرژی خود را متمرکز کنید و به بالاترین خود ارتعاشی تبدیل شوید. آیا برای سال 2023 و همه چیزهایی که به ارمغان می آورد آماده اید؟ با طالع بینی تاروت خود پیدا کنید.

صرف نظر از آنچه در فضای مجازی یا در کل جامعه می بینید، رویاهای شما اجازه دارند متفاوت از رویاهای دیگران به نظر برسند. به‌جای تعقیب زندگی‌ای که از شما می‌خواهد حقیقت خود را مطابق یا رها کنید، چرا شروع به آرزوی زندگی با اصالت واقعی نکنید؟ شاید بخواهید به‌جای خم شدن به سمت عقب‌نشینی و تبدیل شدن به پردرآمدترین کارمند شرکتی که دیگر از آن حمایت نمی‌کنید، فقط به اندازه‌ای پول درآورید که خرج زندگی‌تان را تامین کنید. یا شاید بخواهید پول زیادی به دست آورید، حتی اگر خانواده و دوستانتان در حد متوسط ​​زندگی کنند. یا شاید اهداف شما اصلا ربطی به پول ندارند! در هر صورت، در ماه ژوئن کمی وقت بگذارید تا همه چیز را کنار بگذارید و یک بوم خالی برای ترسیم وحشیانه ترین رویاهای خود ایجاد کنید. ممکن است از آنچه بیرون می آید شگفت زده شوید.

می 2023

صفحه جام ها: کمان، انگار قرار است ماه آوریل سرشار از شیرینی و لطافت فراوان باشد. اگرچه شما همیشه برای مهربانی در نحوه ارائه افکار و احساسات خود بهترین نیستید، به نظر می رسد افرادی در اطراف شما هستند که به شما کمک می کنند این روایت را تغییر دهید. اگر بخشی از گستاخی شما از درد گذشته است، بدانید که دیگر داستان های قدیمی خود نیستید، سنتورهای من. اکنون اشکالی ندارد که آن بار سنگین را زمین بگذارید و رها کنید. اگر مایلید بیشتر حضور داشته باشید و خود و گذشته خود را ببخشید، در را باز می کنید تا در ماه آوریل و بعد از آن بسیار مورد لطف و برکت قرار بگیرید.

منبع

شش چوبدستی: قوس، من می بینم که در ماه مه به دلیل پروژه هایی که مدتی قبل ایجاد کردید – اگر نه سال ها قبل – به شدت از شما تمجید می شود! بازگشت عطارد در برج ثور در خانه ششم زندگی روزمره و عادات کاری شما اتفاق می افتد، به این معنی که می توانید انتظار داشته باشید که در نیمه اول ماه گذشته خود را مرور کنید. بنابراین روال‌ها و پروژه‌های جدیدی ایجاد کنید که به شما امکان می‌دهد زندگی مورد نظر خود را بگذرانید، به‌جای اینکه زندگی‌ای را که قبلاً زندگی می‌کردید تداوم بخشید، اگر دیگر برای شما کارساز نیست.

مگان رز یک اخترشناس، تاروت خوان و نویسنده ساکن لس آنجلس است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام، و توییتر.

ژوئن 2023

Ace of Wands: قوس، ممکن است در ماه ژوئن به شما انگیزه داده شود که به شیوه ای جسورانه نسبت به زندگی مورد نظر خود اقدام کنید. به‌نظر می‌رسد که ژوئن به‌جای برداشتن گام‌های کوچک، بخواهید جهش‌های ایمانی وحشیانه‌ای را در مسیری انجام دهید که آرزوی رفتن به آن را داشتید. می‌خواهم به شما یادآوری کنم که فرقی نمی‌کند دیگران از اهداف شما حمایت کنند رویاها، تا زمانی که بتوانید به نتیجه نهایی که قلبتان آن را می خواند متعهد بمانید.

با طالع بینی ماهانه تاروت خود، قوس، ببینید چه چیزی برای علامت شما در نظر گرفته شده است. و اگر راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.