طالع بینی تاروت قوس: اکتبر 2022

ده پنتاکل: تو این ماه به پولش زدی، قوس! به نظر می‌رسد پتانسیل افزایش حقوق، پاداش، ارث، درآمدهای بادآورده نقدی یا جریان جدیدی از درآمد وجود دارد. با این حال، شما همچنین متوجه می‌شوید که تنها مواقعی که در زندگی احساس استرس کرده‌اید یا برای پول نقد در تنگنا قرار گرفته‌اید، مواقعی است که مطابق با هدف واقعی خود زندگی نمی‌کنید. این نیازی به ارتباط مستقیم با حرفه شما ندارد. در هر صورت، وقتی مهارت‌های مقابله سالم، جامعه مثبت و احساس عمیق‌تری از خود دارید، بهترین احساس را به شما می‌دهم.

جهان: عزیزترین قوس من، شما بالاخره یک فصل طولانی را می بندید و به خودتان اجازه می دهید تا کاری بزرگ و جسورانه برای یادآوری این تغییر سرعت انجام دهید. کمی وقت بگذارید و به همه چیزهای زیبایی که در چند سال گذشته انجام داده اید فکر کنید. آیا می توانید به جای اینکه خودتان را به خاطر انجام ندادن کارهای بیشتر مورد ضرب و شتم قرار دهید، از چیزهای کوچک و سفری که در میان آن هستید جشن بگیرید؟

با طالع بینی ماهانه تاروت خود، قوس، ببینید چه چیزی برای علامت شما در نظر گرفته شده است. و اگر راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

جهان: آگوست درک های شگفت انگیزی در مورد خود و زندگی تان برای شما به ارمغان می آورد که تا پایان روزهایتان برای شما باقی خواهد ماند. شما به خودتان اجازه داده اید برای مدت طولانی از اینکه چقدر واقعاً باشکوه هستید دور شوید. چه می شد اگر زندگی شما عظمت شما را به شما بازتاب می داد؟ اگر مردم و جوامعی داشته باشید که بخواهند موفقیت شما را ببینند چه؟ آیا می توانید تصور کنید که چقدر راحت تر است که ریسک کنید و واقعی زندگی کنید؟ این همان چیزی است که زندگی شما شما را به سمت آن سوق می دهد.

منبع

اگر نتوانید ارزش کاری را که قبلا انجام داده اید ببینید، هرگز به اندازه کافی انجام نمی شود تا احساس رضایت کنید. قرار نیست زندگی چنین مکان ترسناکی باشد. اجازه دهید در این ماه کمی سبک تر شود و از خودتان و آنچه تا کنون توانسته اید به دست آورید بسیار تمجید کنید. شما یک قهرمان برای تمام چیزهایی هستید که از سر گذرانده اید، و این ماه به شما فرصتی قدرتمند می دهد تا در مورد همه چیزهایی که خلق کرده اید، از آن عبور کرده اید و انجام داده اید فکر کنید. من فرصت‌های شغلی جدید یا تنظیم مجدد تعادل کار و زندگی شما را می‌بینم که زندگی شما را دوباره کاملاً جدید می‌کند. تسلیم نشو، ساگ! بهترین ها هنوز در راه اند.

سپتامبر 2022

بهترین سال خود را تصور کنید، قوس عزیز. چه شکلی است؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند انرژی خود را متمرکز کنید و به بالاترین خود ارتعاشی تبدیل شوید. آیا برای سال 2022 و همه چیزهایی که به ارمغان می آورد آماده اید؟

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس، کارت خوان تاروت بصری و نویسنده ای است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام و توییتر.

اکتبر 2022

اگر در حال حاضر کمبود آن چیزها احساس می شود، از سپتامبر استفاده کنید تا با یک محیط مثبت داخلی و خارجی هماهنگ شوید تا موفقیت مستمر خود را تضمین کنید. برای برخی از شما، این یادآوری بزرگی است که باید فضای خانه خود را تمیز کنید و در مواقعی که احساس ناراحتی می‌کنید، برای حمایت از دیگران تماس بگیرید. این دو مرحله عملی می تواند به شما کمک کند تا بدن پرانرژی خود را پاکسازی کنید و به راحتی خواسته های خود را جذب کنید. به خود یادآوری کنید که اجابت دعای شما همیشه نباید پیچیده باشد. گاهی اوقات کار به سادگی گردگیری و تمیز کردن کف است.

آگوست 2022