طالع بینی تاروت عقرب: نوامبر 2022

در ادامه بخوانید تا ببینید با فال ماهانه تاروت، عقرب، چه چیزی برای علامت شما در نظر گرفته شده است. و اگر راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

آیا خودتان را فریب داده اید که فکر کنید نوع خاصی از سبک زندگی، رابطه یا مسیر شغلی را می خواهید؟ ممکن است به نظر برسد که اگر به چیزهایی دست پیدا کنید که برای آن تلاش می کنید، در نهایت احساس امنیت یا آزادی خواهید یافت – اما اگر اکنون نتوانید از آن احساسات استفاده کنید، بعداً بعد از خود آنها را پیدا نخواهید کرد. چیزی (یا کسی) براق و جدید داشته باشید. به خودتان زمان بدهید تا استراحت کنید و در این ماه از زیان‌ها و چالش‌هایی که رخ داده است، خلاص شوید و سعی کنید برخی از لایه‌های چسبنده قدیمی را که شما را در حالت «اشتیاق بیشتر» نگه می‌دارند حذف کنید تا اینکه بتوانید حضور داشته باشید. با آنچه هست من می بینم که برخی از شما به حالت عقب نشینی و/یا توانبخشی می روید. با شیاطین درونی خود روبرو شوید تا بتوانید یک بار برای همیشه قدرت آنها را از بین ببرید، عقرب. شما سزاوار آرامشی هستید که در طرف دیگر این نسخه وجود دارد.

سپتامبر 2022

آیا برای سال 2022 آماده اید، عقرب؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند تا تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید، البته تا زمانی که مایل به انجام کار باشید. با هم می توانیم بهترین مسیر شما را در سال پیش رو پیدا کنیم.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس، کارت خوان تاروت بصری و نویسنده ای است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام و توییتر.

نوامبر 2022

استحکام – قدرت: عقرب، به نظر می رسد که زندگی اخیراً برای شما یک سکه تغییر کرده است، و راهنماهای شما از شما می خواهند که عمیقاً در آنچه این تغییر 180 درجه ای آشکار کرده است ریشه یابی کنید. آیا مطمئن هستید که می خواهید با این موضوع به همان روشی رفتار کنید که در گذشته با همه چیز برخورد کرده اید؟ به یاد داشته باشید، تنها کسی که الگوهای قدیمی را زنده نگه می دارد شما هستید. ممکن است افراد و موقعیت های بیرون از شما یکسان به نظر برسند، اما همیشه به شما این فرصت را می دهند که اگر اجازه دهید وارد فصل جدیدی از زندگی خود شوید. این ماه از شما می‌خواهد که عمیقاً در قدرت درونی و اعتماد به نفس خود کاوش کنید تا احساس امنیت کنید. متأسفانه این وظیفه هیچ کس دیگری نیست که به شما احساس خوبی نسبت به خودتان بدهد.

کارت مرگ همه چیز درباره تولد دوباره و دگرگونی است. با این همه سیاره که به دومین خانه ارزشمند و ارزشمند شما می افتند، نوامبر مطمئناً شما را بیش از هر زمان دیگری با اعتماد به نفس و خود مطمئن تر می کند. ممکن است توجه افراد یا فرصت هایی را جلب کنید که زمانی فکر می کردید خارج از لیگ شما هستند، اما در حال حاضر در حال بازتعریف احساس خود از خود هستید. همه چیز نمی تواند برای شما کاملاً هماهنگ باشد، عقرب. به هلاکت تکیه کن و بدان که آنچه (و هر کس) برای تو در نظر گرفته شده است را نمی توان گرفت.

اکتبر 2022

شش شمشیر: عقرب‌های عزیزم، به نظر می‌رسد بالاخره وارد فصل جدیدی در زندگی خود شده‌اید که باید با برخی عادت‌های بد گذشته خود قطع رابطه کنید. برای بسیاری از شما، این عادت بد به نظر اعتیاد شما به محدودیت است. یک باور محدود کننده تنها زمانی مشکل ساز می شود که ناشناخته بماند، بنابراین از الگوهای خود خرابکاری خود آگاه شوید تا بتوانید انتخاب کنید که کدام عادت باقی می ماند و کدام عادت آماده ترک است. سپتامبر ماهی خواهد بود که شما شروع به درک این موضوع می کنید که شما تنها کسی هستید که می توانید خود را از آنچه می خواهید عقب نگه دارید. اگر افسار را شل کنید، محدوده بیشتری برای پرسه زدن خواهید داشت.

منبع

مرگ: جای تعجب نیست که کارت خود را – شماره 13، کارت مرگ – در این ماه، عقرب، دریافت کردید. شما در حال هماهنگی کامل با روند ریزش خود هستید و اگر بتوانید به تسلیم شدن در برابر این فرآیند ادامه دهید، جهان به شدت بر شما خواهد درخشید. انتظار تغییرات بزرگی را در این ماه داشته باشید، اما اعتماد داشته باشید که هر چیزی (یا هر کسی) در زندگی شما از هم می پاشد، چیزی حتی بزرگتر از آن چیزی که ذهن شما تصور می کند جایگزین خواهد شد. شما در مسیر پیروزی هستید، حتی اگر در حال حاضر تاریک به نظر برسد.