طالع بینی تاروت عقرب: دسامبر 2022

مرگ: جای تعجب نیست که کارت خود را – شماره 13، کارت مرگ – در این ماه، عقرب، دریافت کردید. شما در حال انطباق کامل با فرآیند ریزش خود هستید و اگر بتوانید تسلیم شدن به این روند را ادامه دهید، جهان به شدت بر شما خواهد درخشید. انتظار تغییرات بزرگی را در این ماه داشته باشید، اما اعتماد داشته باشید که هر چیزی (یا هر کسی) در زندگی شما از هم می پاشد، چیزی حتی بزرگتر از آن چیزی که ذهن شما تصور می کند جایگزین خواهد شد. شما در مسیر پیروزی هستید، حتی اگر در حال حاضر تاریک به نظر برسد.

دسامبر به طور کلی یک آزمون نیست، اما با آنها پر خواهد شد. مایل باشید که دانش آموز زندگی باشید و به یاد داشته باشید: کسی که می گوید همه چیز را فهمیده است همیشه از همه دورتر است. اگر بتوانید نفس و تدافعات خود را پایین بیاورید، متوجه خواهید شد که چقدر پیشرفت کرده اید و چقدر اهمیت دارد که هنوز راه زیادی برای رفتن دارید. بهتر است یک فعالیت ذهنی را شروع کنید که به کار شما مرتبط نیست (به پازل، قلاب بافی، سفالگری، روزنامه نگاری، مدیتیشن، آشپزی یا همه موارد فوق فکر کنید). اگر می‌توانید از شخصی که بیش از همه شما را عصبانی می‌کند بخواهید که در این سرگرمی شرکت کند، امتیاز جایزه!

نوامبر 2022

استحکام – قدرت: عقرب، به نظر می رسد که زندگی اخیراً برای شما یک سکه تغییر کرده است، و راهنماهای شما از شما می خواهند که عمیقاً در آنچه این تغییر 180 درجه ای آشکار کرده است ریشه یابی کنید. آیا مطمئن هستید که می خواهید با این موضوع به همان روشی رفتار کنید که در گذشته با همه چیز برخورد کرده اید؟ به یاد داشته باشید، تنها کسی که الگوهای قدیمی را زنده نگه می دارد شما هستید. ممکن است افراد و موقعیت های بیرون از شما یکسان به نظر برسند، اما همیشه به شما این فرصت را می دهند که اگر اجازه دهید وارد فصل جدیدی از زندگی خود شوید. این ماه از شما می‌خواهد که عمیقاً در قدرت درونی و اعتماد به نفس خود کاوش کنید تا احساس امنیت کنید. متأسفانه این وظیفه هیچ کس دیگری نیست که به شما احساس خوبی نسبت به خودتان بدهد.

منبع

صفحه پنتاکل ها: به نظر می رسد دسامبر قرار است شما را وادار کند که به نسخه جوان تری از خود، عقرب بازگردید. اگر احساس می‌کنید در گذشته گرفتار شده‌اید، یا حتی ممکن است در ماه دسامبر با بخش‌هایی از گذشته خود روبرو شوید، به یاد داشته باشید که رشد شما در پی کمال نبوده، بلکه در راستای همسویی بوده است. در اصل، شما سعی نمی کنید همیشه همه چیز را با هم داشته باشید، فقط سعی می کنید تا آنجا که ممکن است معتبر باشید. بنابراین، اگر متوجه شدید که دیگران در این ماه به شما شک می‌کنند، شما را لعن می‌کنند یا شما را انکار می‌کنند، مایل باشید که آن را بخندید و بدون ایجاد درد و رنج بیش از حد برای خود یا اطرافیانتان پیش بروید.

آیا برای سال 2022 آماده اید، عقرب؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند تا تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید، البته تا زمانی که مایل به انجام کار باشید. با هم می توانیم بهترین مسیر شما را در سال پیش رو پیدا کنیم.

در ادامه بخوانید تا ببینید با فال ماهانه تاروت، عقرب، چه چیزی برای علامت شما در نظر گرفته شده است. و اگر راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

کارت مرگ همه چیز درباره تولد دوباره و دگرگونی است. با این همه سیاره که به دومین خانه ارزشمند و ارزشمند شما می افتند، نوامبر مطمئناً شما را بیش از هر زمان دیگری با اعتماد به نفس و خود مطمئن تر می کند. ممکن است توجه افراد یا فرصت هایی را جلب کنید که زمانی فکر می کردید خارج از لیگ شما هستند، اما در حال حاضر در حال بازتعریف احساس خود از خود هستید. همه چیز نمی تواند برای شما کاملاً هماهنگ باشد، عقرب. به هلاکت تکیه کن و بدان که آنچه (و هر کس) برای تو در نظر گرفته شده است را نمی توان گرفت.

اکتبر 2022

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس، کارت خوان تاروت بصری و نویسنده ای است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام و توییتر.

دسامبر 2022