طالع بینی تاروت عقرب: اکتبر 2022

صفحه چوبدستی: ماه آوریل شروع های جدید پرشوری را به زندگی شما وارد می کند، عقرب من. صرف نظر از جنسیت، این مانند یک شوالیه در زره درخشان به نظر می رسد! قرار است چپ و راست با شیرین زبان ها و رمانتیک ها سر و کار داشته باشید. اگر فعالانه به دنبال چاشنی بخشیدن به زندگی عاشقانه خود نیستید، ممکن است شروع به خواندن رمان های عاشقانه کنید یا خود را در معرض رسانه های عاشقانه قرار دهید. (آیا می توانم دو کف زدن برای یک رام-کام خوب بشنوم؟) مراقب خود باشید و یاد بگیرید که چگونه زندگی را دوباره دوست داشته باشید! مهمتر از آن، یاد بگیرید چگونه دوست داشته باشید عشق از نو. دیگر خود را با قلبی بسته در این واقعیت سفت و سخت نگه ندارید. آوریل زمان شکوفه دادن گل ها و آواز خواندن پرندگان خواهد بود و این به خودی خود به اندازه کافی عاشقانه است.

همچنین می توانید علائم و نمادهای به ظاهر تصادفی را ببینید که از شما می خواهند در کار خود تجدید نظر کنید. در مورد وضعیت کاری فعلی شما چه می توان از تنظیم دقیق استفاده کرد؟ جادویی در برنامه روزانه شما وجود دارد، اما جادوی بیشتری در یادگیری این که چه زمانی به خود اجازه دهید روان و بدون سفتی باشید، جادویی بیشتری دارد. سعی کنید بازیگوشی کودکانه را در هر روز در ماه مه بگنجانید. من می بینم که برخی از شما در حال خرید رنگ، پلی دوه، حمام حباب دار یا بمب حمام، یا حتی چیزی شبیه به یک پازل یا بازی رومیزی هستید که شما را به یاد کودک درونتان می اندازد. دیگر از آنها غافل نشوید، و زمانی که از قلب خود پیروی کنید و بازی بیشتری را وارد برنامه خود کنید، از آنچه به شما هدیه داده شده است شگفت زده خواهید شد.

آوریل 2022

اگر منتظر یک ایمیل، تماس تلفنی یا پاسخ به یک پرسش اخیر بوده‌اید، انتظار داشته باشید که در ژوئن ارائه شود. ضربه زننده؟ حتی بهتر از آن چیزی است که در ابتدا پیش بینی می کردید! صبر واقعاً یک فضیلت است، و هنگامی که بر آن مسلط شوید، احساس خواهید کرد که بزرگترین کد تقلب زندگی را باز کرده اید. از نعمت هایت لذت ببر، عقرب! ژوئن برای کتاب ها خواهد بود.

می 2022

جادوگر: عقرب، وقت آن است که در مورد چیزهایی که از زندگی خود می خواهید آسیب پذیر شوید. به جای ترس از اینکه دیگران چگونه به خواسته های شما نگاه می کنند، آنها را با اطمینان بیان کنید. اگر می‌خواهید داستان عاشقانه‌ای عمیق و شلوغ داشته باشید، طوری رفتار کنید که انگار تنها هستید بهتر است! اگر می خواهید در یک گروه دوستانه احساس امنیت و آرامش کنید، از صرف وقت و انرژی زیاد برای افرادی که سیستم عصبی شما را تحت فشار قرار می دهند دست بردارید! اگر آماده اید تا شروع به ابراز خود و خلاقیت خود کنید، از این ماه استفاده کنید تا با لباس هایی که می پوشید، هنری که خلق می کنید و چگونه در جهان ظاهر می شوید، از منطقه راحتی خود خارج شوید.منبع

قرار است وفاداری های عمیق تری را ایجاد کنید، نه تنها با مردم، بلکه با عادات زندگی روزمره خود. اگر شروع کنید به اینکه چگونه می توانید زندگی را از یک فضای عشق محور به جای یک فضای من محور زندگی کنید، در این ماه پاداش زیادی دریافت خواهید کرد. من همچنین هر گونه مشکل سلامتی را می بینم که ممکن است در حال بهبود باشد. چیزی به سادگی شکم معمولی یا مشکلات پوستی مشکل ساز می تواند برطرف شود. از شما خواسته شده است که زمان بیشتری را در خارج از منزل بگذرانید. نوشیدن آب بیشتر و انجام تست حساسیت غذایی یا آلرژی نیز می تواند برای شما بسیار مفید باشد، عقرب. زمانی را برای اولویت بندی کلی خود اختصاص دهید. اگر چیز جدیدی می خواهید، باید مایل باشید که کار جدیدی انجام دهید.

مارس 2022

پنج عصا: عقرب های دوست داشتنی من، ماه مه زمانی خواهد بود که شما با آنچه که واقعاً خوشحال بودن برای شما معنی دارد آشتی کنید. به نظر می‌رسد که با کسی یا چیزی که آنطور که فکر می‌کردید نیست، در محافل بوده‌اید. به جای تلاش برای قرار دادن یک میخ مربعی در یک سوراخ گرد، سعی کنید به اندازه کافی از این شخص، مکان یا چیز فاصله بگیرید تا بفهمید سعی کرده اید چه چیزی را از این موقعیت خارج کنید و در نهایت آن را به خودتان بدهید. تثبیت آینده ای که نیاز به انحراف از جایی که اکنون هستید، در دراز مدت به شما آسیب می رساند. به سیاره زمین برگرد و در قلبت فرو برو. از چی فرار میکنی چه زخم دردناکی را هنوز باید با عشق و توجه خودتان بخیه بزنید؟