طالع بینی تاروت سرطان: ژوئن 2023

به یاد داشته باشید، قرار گرفتن در منحنی یادگیری زندگی چیز بدی نیست. همیشه چیز جدیدی برای شما وجود دارد که در مورد خودتان کشف کنید، و این، دوستان خرچنگ من، چگونه اعتماد به نفس خود را تقویت می کنید. هیجان زده بودن برای درک خود؛ درگیر شدن فعالانه با فرآیند خودیابی می تواند شما را با دوستان، روابط و فرصت های مناسب به خصوص در این ماه هماهنگ کند. بنابراین در این ماه یک کار ویژه را فقط برای خود انجام دهید، مانند یک روز انفرادی در اسپا یا مطالعه بعد از ظهر در پارک.

آوریل 2023

پنج پنتاکل: سرطان، من این ماه را یکی از غلبه بر ناملایمات می بینم و به خود اجازه می دهید در تاریکی بدرخشید. اگر در حال حاضر برای احساس ارتباط با اطرافیان خود تلاش می کنید، ماه مارس ممکن است ماهی باشد که مجبور شوید خود را با بوت استرپ انتخاب کنید و جبران کنید. فصل تغییری که پیش روی شماست صرف نظر از مدت زمانی که یک نفر در زندگی شما بوده است، باید همه و هر نتیجه بالقوه ای را روی میز بیاورید تا آخرین تماسی را داشته باشید که چه کسی با شما در مسیر مقصد شما می آید و چه کسانی را باید پشت سر بگذارید. به این فکر کنید که این فصل از زندگی شما چه چیزی را نشان می دهد، سرطان. آیا آماده هستید تا سطح خود را ارتقا دهید و بیشتر از زندگی تجربه کنید؟ یا این فصل بیشتر در مورد سرگرمی، سبک دلی و انجام کارهای مشابه است؟ شما باید به طرز وحشیانه‌ای با خودتان صادق باشید که آیا از اطرافیانتان بزرگ‌تر می‌شوید یا اینکه از خودتان بزرگ‌تر می‌شوید. از این فضای شناخت، می توانید گام های مناسب را به جلو بردارید.

آس شمشیر: سرطان، به نظر می رسد در این ماه فرصتی برای شروع مکالمات جدید خواهید داشت که دوباره توپ را به سمت خود می گیرند. ممکن است در چند ماه گذشته احساس گیر افتادن یا راکد بودن کرده باشید، اما هنوز از سرعت (و مثبت) چیزها آگاه نیستید. و من می بینم که تغییرات بزرگی در آوریل اتفاق می افتد!

پنج پنتاکل در تاروت نشان دهنده احساس کنار گذاشته شدن در سرما است، اما باید به خاطر داشته باشید که شما نیز اراده آزاد دارید. لازم نیست که شما رنج بکشید. بنابراین اگر نمی خواهید احساس انزوا و پریشان کنید، ماه مارس ممکن است برای شما مناسب باشد تا تغییراتی ایجاد کنید، جهش های عظیمی از ایمان انجام دهید، و به منظور اجتناب از احساس انزوا و ناامیدی در جستجوی خود برای رسیدن به آن تلاش کنید. تحقق شما نمی توانید یک کار را بارها و بارها انجام دهید و انتظار نتایج متفاوتی داشته باشید.

فوریه 2023

شما به سمت یک سبک زندگی جدید هدایت می شوید، سبکی که سال ها پیش رویای آن را داشتید. مسئله این است که شما به افراد و دیدگاه مناسب نیاز داشتید تا واقعاً از همه چیزهایی که در راه است لذت ببرید. در اینجا پیامی مبنی بر وقوع “فشارهای بادآورده” وجود دارد. این بدان معنی است که می توانید با شغل یا ارتباطات شخصی جدیدی ملاقات کنید که پتانسیل تغییر زندگی شما را به بهترین شکل ممکن دارد. بنابراین افکار بدبینانه یا محدود کننده را که به شما می گویند چیزها هرگز تغییر نخواهند کرد را رها کنید – زیرا تغییر خواهند کرد و تغییر خواهند کرد. به خود ثابت کنید که زندگی شما در این ماه چقدر می تواند واقعاً خوب شود.

مارس 2023

ملکه پنتاکل ها: چه راه دوست داشتنی برای شروع سال جدید، سرطان! من می بینم که فوریه برای شما ماهی پر از فراوانی در همه اشکال است. اگر توانستید در چند ماه گذشته زمان بگذارید تا اهداف و اولویت‌های خود را مجدداً تنظیم کنید، اکنون ممکن است متوجه شوید که زندگی با فرصت‌هایی روبرو می‌شود تا آن رویاها را به واقعیت تبدیل کنید. اگر بتوانید به طور کامل پیوندهای گذشته خود را که دیگر به شما خدمت نمی کند، قطع کنید، کائنات در این ماه به روش های غیرقابل تصوری به شما برکت خواهد داد. من برای شما سفرها، جشن‌ها، پیشرفت‌ها یا هجوم‌های مالی را می‌بینم.منبع