طالع بینی تاروت سرطان: نوامبر 2022

عدالت: خرچنگ های عزیز، شما در نگه داشتن فضا برای دیگران بسیار خوب هستید، اما زمان آن فرا رسیده که در ماه سپتامبر به سراغ افرادی بروید که به شما احساس امنیت، دیده شدن و حمایت می کنند. داشتن روابط نامتعادل در زندگی پایدار نیست، اما این هنوز پیامی برای پرش از کشتی نیست! به افرادی که لایق آن هستند فرصت تغییر، رشد و سازگاری را با برقراری ارتباط شفاف با نیازهای خود بدهید. از آن نقطه به بعد، خواهید دید که چه کسانی آماده رشد با شما هستند و چه کسانی ممکن است نیاز داشته باشند بخشی از گذشته شما باشند.

منبع

برخی فرصت‌ها نمی‌توانند به سراغ شما بیایند، مگر اینکه همه چیز را به خطر بیندازید، پس بدانید که کلید رویاهای قفل شده خود را دارید. اکنون چشمان درست به شما است، بنابراین اگر بتوانید این ترس ها را پشت سر بگذارید و واقعاً قلب خود را در خط بیندازید، فراتر از وحشیانه ترین رویاهای خود برکت خواهید داشت.

سپتامبر 2022

اگر کسی (یا چیزی) دیگر برای شما کار نمی کند، سعی کنید کمی استراحت کنید و کمی متفاوت زندگی کنید. چیزهایی را برای اندازه امتحان کنید و بدانید که در ماه نوامبر و بعد از آن، در مورد آنچه که «بله» یا «نه» می‌گویید، حرف آخر را می‌زنید. اگر برای یافتن عشق تلاش کرده‌اید، این ماه می‌تواند دنیایی از فرصت‌ها را با فرد رویاهایتان باز کند. اجازه دهید زندگی در جهت های مثبت برای شما جریان داشته باشد بدون اینکه ترسی از فروپاشی یا ترک این چیزهای خوب داشته باشید … به نظر می رسد آنها اینجا هستند تا بمانند.

اکتبر 2022

در ادامه بخوانید تا ببینید با طالع بینی ماهانه تاروت، سرطان، چه چیزی برای علامت شما در نظر گرفته شده است. و اگر در سال آینده راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

سرطان عزیز، سال هیجان انگیزی در پیش دارید. و تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا تمام تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید. از این دانش استفاده کنید تا اهداف خود را روشن کنید و بالاترین خود ارتعاشی خود را در سال 2022 بیابید.

پادشاه پنتاکل ها: عزیزترین خرچنگ های من، این ماه همه چیز این است که شما ارزش خود را داشته باشید! اجازه ندهید قضاوت دیگران شما را از ریسک کردن باز دارد. اکتبر زمان مناسبی است که شما با سر شیرجه بزنید و جهش های ایمانی داشته باشید، چه در مورد شغل، هدف یا احساس خود. به نظر می رسد که اینها حتی ممکن است در هم تنیده شوند، بنابراین اگر شما برند خود شما هستند، این ماه از شما می خواهد که حتی معتبرتر از همیشه باشید.

نه جام: خرچنگ های خوش شانس من، نوامبر با چیزهای زیادی که از لیست آرزوهای شما حذف می شوند پر می شود، فکر می کنید تا پایان ماه به جکپات خواهید رسید! به نظر می رسد که سلامتی، ثروت، شادی و عشق در این فصل نجومی دیوانه کننده به نفع شماست. با فرود ماه گرفتگی کامل در برج ثور در یازدهمین خانه دوستان، گروه ها، رویاها و رابطه شما با جمع، می توانید با رها کردن افرادی که شما را تخلیه می کنند، فضا را برای افراد همسوتر و فرصت های بیشتری برای رسیدن ایجاد کنید. انرژی گرانبها به یاد داشته باشید، تنها کسی که از شما می خواهد اینگونه زندگی کنید، شما هستید!

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس، کارت خوان تاروت بصری و نویسنده ای است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام و توییتر.

نوامبر 2022