طالع بینی تاروت سرطان: دسامبر 2022

با ورود The Lovers درست قبل از شروع سال جدید، بدانید که هر کاری را که در دسامبر شروع کنید، با آغاز سال 2023 شیرین و تشدید خواهد شد. هرج و مرج تنها جایی نیست که می توانید احساس یا هیجان پیدا کنید، خرچنگ های من. گاهی اوقات احساساتی ترین و نیروبخش ترین چیزها نیز قابل اعتماد هستند.

نوامبر 2022

نه جام: خرچنگ های خوش شانس من، نوامبر با چیزهای زیادی که از لیست آرزوهای شما حذف می شوند پر می شود، فکر می کنید تا پایان ماه به جکپات خواهید رسید! به نظر می رسد که سلامتی، ثروت، شادی و عشق در این فصل نجومی دیوانه کننده به نفع شماست. با فرود ماه گرفتگی کامل در برج ثور در خانه یازدهم دوستان، گروه ها، رویاها و روابط شما با جمع، می توانید با رها کردن افرادی که در حال تخلیه هستند، فضا را برای افراد همسوتر و فرصت های بیشتری برای رسیدن ایجاد کنید. انرژی گرانبهای شما به یاد داشته باشید، تنها کسی که از شما می خواهد اینگونه زندگی کنید، شما هستید!

پادشاه پنتاکل ها: عزیزترین خرچنگ های من، این ماه همه چیز این است که شما ارزش خود را داشته باشید! اجازه ندهید قضاوت دیگران شما را از ریسک کردن باز دارد. اکتبر زمان مناسبی است که شما با سر شیرجه بزنید و جهش های ایمانی داشته باشید، چه در مورد شغل، هدف یا احساس خود. به نظر می رسد که اینها حتی ممکن است در هم تنیده شوند، بنابراین اگر شما برند خود شما هستند، این ماه از شما می خواهد که حتی معتبرتر از همیشه باشید.

منبع

اگر کسی (یا چیزی) دیگر برای شما کار نمی کند، سعی کنید کمی استراحت کنید و کمی متفاوت زندگی کنید. چیزهایی را برای اندازه امتحان کنید و بدانید که در ماه نوامبر و بعد از آن، در مورد چیزی که به آن بله یا نه می‌گویید، حرف آخر را می‌زنید. اگر برای یافتن عشق تلاش کرده‌اید، این ماه می‌تواند دنیایی از فرصت‌ها را با فرد رویاهایتان باز کند. اجازه دهید زندگی در جهت‌های مثبت برای شما جریان داشته باشد، بدون ترس از فروپاشی یا ترک این چیزهای خوب… به نظر می‌رسد که آنها اینجا هستند تا بمانند.

اکتبر 2022

در ادامه بخوانید تا ببینید با طالع بینی ماهانه تاروت، سرطان، چه چیزی برای علامت شما در نظر گرفته شده است. و اگر در سال آینده راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس، کارت خوان تاروت بصری و نویسنده ای است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام و توییتر.

دسامبر 2022

سرطان عزیز، سال هیجان انگیزی در پیش دارید. و تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا تمام تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید. از این دانش استفاده کنید تا اهداف خود را روشن کنید و بالاترین خود ارتعاشی خود را در سال 2022 بیابید.

عاشقان: سرطان با وجود سیاره های بسیار در تقابل با خود شیرین و حساس شما، سعی کنید قضاوت های خود را رها کنید. در عوض، با روند خود صبور باشید. با توجه به اینکه عطارد، زهره، خورشید و ماه همگی از هفتمین خانه شراکت شما در این ماه می گذرند، تعجب نکنید اگر متوجه شدید که متعهد به انواع افراد، پروژه ها و مکان هایی هستید که می خواهید برای بسیاری در اطراف ببینید. سال های آینده بخش زیبا در مورد جایی که در حال حاضر در زندگی خود هستید این است که وقف خود را به کسی یا چیزی دیگر محل بحث نیست. در عوض، متوجه می شوید که داشتن ثبات در زندگی چقدر برای شما مفید است.