طالع بینی تاروت سرطان: اکتبر 2022

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس، کارت خوان تاروت بصری و نویسنده ای است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام و توییتر.

اکتبر 2022

سرطان عزیز، سال هیجان انگیزی در پیش دارید. و تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا تمام تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید. از این دانش استفاده کنید تا اهداف خود را روشن کنید و بالاترین خود ارتعاشی خود را در سال 2022 بیابید.

در ادامه بخوانید تا ببینید با طالع بینی ماهانه تاروت، سرطان، چه چیزی برای علامت شما در نظر گرفته شده است. و اگر در سال آینده راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

عدالت: خرچنگ های عزیز، شما در نگه داشتن فضا برای دیگران بسیار خوب هستید، اما زمان آن فرا رسیده که در ماه سپتامبر به سراغ افرادی بروید که به شما احساس امنیت، دیده شدن و حمایت می کنند. داشتن روابط نامتعادل در زندگی پایدار نیست، اما این هنوز پیامی برای پرش از کشتی نیست! به افرادی که لایق آن هستند فرصت تغییر، رشد و سازگاری را با برقراری ارتباط شفاف با نیازهای خود بدهید. از آن نقطه به بعد، خواهید دید که چه کسانی آماده رشد با شما هستند و چه کسانی ممکن است نیاز داشته باشند بخشی از گذشته شما باشند.

ارابه: عزیزترین خرچنگ های من، این ماه همه چیز در مورد رهایی از انتظارات، الگوها، چمدان ها و موارد دیگر خواهد بود! بالاخره متوجه می‌شوید که چقدر به خودتان اجازه داده‌اید که با درد و درام‌های غیرضروری سنگینی کنید، و برای چه؟ مطمئناً، برخی از الگوها آشنا هستند. اما آیا آنها راحت هستند؟ مهم این نیست که در ماه اوت از یک منطقه راحت برای شما خارج شوید، بلکه در مورد رها کردن آشنایی است.

منبع

به یاد داشته باشید که بخشی از دردسر روابط این است که این دو نفر هستند که در جدول زمانی یادگیری خود هستند. با اطرافیان خود صبور و دلسوز باشید و در عین حال یاد بگیرید که چگونه با خودتان دوست داشته باشید. اگر به نظر نمی رسد که این کار خیلی زیاد باشد، شما همچنین این فرصت را خواهید داشت که مرزهای جدیدی را در محل کار خود تعیین کنید. به نظر می رسد برخی از شما ممکن است افزایش حقوق یا منابع درآمد جدیدی دریافت کنید. به سلامتی تو، سرطان!

آگوست 2022

برخی فرصت‌ها نمی‌توانند به سراغ شما بیایند، مگر اینکه همه چیز را به خطر بیندازید، پس بدانید که کلید رویاهای قفل شده خود را دارید. اکنون چشمان درست به شما است، بنابراین اگر بتوانید این ترس ها را پشت سر بگذارید و واقعاً قلب خود را در خط بیندازید، فراتر از وحشیانه ترین رویاهای خود برکت خواهید داشت.

سپتامبر 2022

پادشاه پنتاکل ها: عزیزترین خرچنگ های من، این ماه همه چیز این است که شما ارزش خود را داشته باشید! اجازه ندهید قضاوت دیگران شما را از ریسک کردن باز دارد. اکتبر زمان مناسبی است که شما با سر شیرجه بزنید و جهش های ایمانی داشته باشید، چه در مورد شغل، هدف یا احساس خود. به نظر می رسد که اینها حتی ممکن است در هم تنیده شوند، بنابراین اگر شما برند خود شما هستند، این ماه از شما می خواهد که حتی معتبرتر از همیشه باشید.