طالع بینی تاروت دلو: ژوئن 2023

همچنین ممکن است این فرصت را داشته باشید که به جایی بروید که حس قدردانی شما را نسبت به زندگی بیدار کند. اگر به سفر یا استراحت فکر می کردید، این ماه زمان خوبی برای تنظیم مجدد و برقراری ارتباط مجدد با صدای درونتان است. چه کسی می داند، حتی ممکن است به این فکر کنید که یک نفر خاص را همراه خود بیاورید زیرا کت و شلوار فنجان با عشق و احساسات سروکار دارد. برای فرصت های بی پایانی که در این ماه در دسترس شما هستند باز بمانید.

آوریل 2023

به یاد داشته باشید، یکی از بدترین ترفندهایی که می‌توانیم روی خودمان بازی کنیم این است که فکر کنیم رنج و سختی بخش‌های اجتناب‌ناپذیر موفقیت ما هستند. کاملا برعکس – به نظر می رسد مارس به شما نشان می دهد که وقتی خود را با موقعیت های مناسب هماهنگ کنید، موفقیت شما به راحتی به دست می آید، دلو. به جای آن به آنجا بروید.

فوریه 2023

چهار پنتاکل: عزیزترین دلو، به نظر می رسد که در نهایت می توانید سوراخ های کف قایق خود را بشناسید و تغییرات عملی ایجاد کنید. این ماه به شما این فرصت داده می شود که نحوه حرکت خود را در جهان تغییر دهید. به نظر می رسد برای برخی از شما این امر مستلزم قطع ارتباط با کار یا ارتباطات شخصی است که از شما استفاده می کنند و شما را کم ارزش می دانند. استعدادهای شما بسیار فراتر از افرادی است که در مورد ارزش واقعی شما سردرگم هستند. به خودتان اجازه دهید افرادی را که از آنها پیشی گرفته اید رها کنید تا با انواع افراد و فرصت هایی که شما را به راحتی به جایی که سعی می کردید بروید، بگردید.

استحکام – قدرت: دلو عزیز، این ماه برای شما ماه قدرتمندی است. نه فقط از یک سال جدید، بلکه از دیدگاه جدیدی که در مورد خود و توانایی های خود دارید. به نظر می رسد پروژه ای که برای ماه های بسیاری پیش کاشتید، ممکن است سرانجام به نتیجه برسد. قرار است امسال در کانون توجه قرار بگیرید، و ژانویه ثابت می‌کند که نشان‌دهنده خوبی است از اینکه بقیه سال شما چگونه پیش می‌رود! هیچ زمانی بهتر از زمان حال وجود ندارد تا خود را در معرض خطر قرار دهید و ایده های خود را در اختیار افراد مناسب قرار دهید.منبع

آس پنتاکلز: برج دلو، من می بینم که ماه آوریل یک آرزوی قدرتمند و مهم را به شما می دهد. آیا چیزی هست که به آن امیدوار بوده اید و برای آن دعا کرده اید؟ ممکن است در نهایت به زودی به نتیجه برسد – و به نظر می رسد که شما در این ماه نور را در انتهای تونل خواهید دید. بنابراین با اعمال عادات روزانه ای که از انجام آنها لذت می برید به سرعت خود ادامه دهید. به عنوان مثال، اگر با پوست خود دست و پنجه نرم می کنید، یک سرم یا ماسک صورت جدید را امتحان کنید که درخشندگی پس از آن را برای شما به ارمغان می آورد. حتی چیزی به سادگی دیدن خود در آینه که شاد و سالم به نظر می رسید می تواند به شما در یافتن انگیزه برای ادامه راه کمک کند.

جادوگر: آه، دلو، من می بینم که شما در این ماه از مزایای فصل های گذشته خود بهره می برید، و به نظر می رسد قدرت شما تقریباً غیرقابل توقف است. اگر به تازگی وارد فصل جدیدی از زندگی خود شده اید (مدرسه، محل زندگی، شغل، رابطه، پدر و مادر یا چیز دیگری که عمیقاً برای شما مهم است)، این ماه برای جشن گرفتن با اطرافیانتان خواهد بود. شما در حال غلبه بر ترس خود از دیده شدن، نگه داشتن و حمایت دیگران هستید، و این به شما کمک می کند تا به جایی که می خواهید بروید برسید. به یاد داشته باشید، راه‌هایی که ما از طریق آنها شفا می‌دهیم و قلب‌هایمان را باز می‌کنیم، همیشه به این راحتی به مزایایی که به دست می‌آوریم تبدیل نمی‌شوند. به عنوان مثال، یادگیری اینکه دیگران را مسئول نگه دارید و فقط خود را با روابط سالم احاطه کنید ممکن است به طور ناخواسته (و مثبت) روی شغل شما تأثیر بگذارد. زندگی ذاتاً به هم متصل است، دلو، و بسیاری از شما در فوریه بیش از هر زمان دیگری آن را خواهید دید. ابرقدرت شما این است که بتوانید آینده را قبل از سایرین ببینید. این می‌تواند منزوی‌کننده باشد، اما زمانی که دیگران در نهایت همان موج را دریافت کنند، بسیار لذت بخش است. صبور باشید و همچنان به دیدگاه خود ایمان داشته باشید. اکنون زمان تسلیم شدن نیست. بهتر از آن، افراد بیشتری را به رویاهای خود دعوت کنید و به آنها اجازه دهید نقش های حیاتی ایفا کنند، زیرا همه با هم متحد می شوید تا این رویاها را زنده کنید.

ژانویه 2023

همچنین در این ماه بهتر است برای هر یک از اهداف خود برنامه های عملی واضح و قابل درک تهیه کنید. سعی کنید زیاده روی نکنید، زیرا ممکن است بر خود غلبه کنید، اما سه تا پنج هدف را انتخاب کنید که برای شما بسیار مهم است و سپس برای هر یک از آنها سه تا پنج مرحله اقدام کنید. حتی می توانید این مراحل اقدام را به تقویم خود اضافه کنید تا به شما یادآوری شود که این کارها را به صورت هفتگی انجام دهید. آکواریوس، فرآیند رسیدن به جایی که می‌خواهید بروید، نباید مانند ماه‌های اخیر دلهره‌آور باشد. در ماه آوریل و بعد از آن به جای بزرگترین مانع خود، بزرگترین حامی خود باشید. ممکن است از نتایجی که تا پایان ماه به دست آورده‌اید شگفت‌زده شوید… و چه کسی می‌داند، شاید بخواهید این رویکرد را برای اهدافتان حفظ کنید.

مارس 2023