طالع بینی تاروت دلو: اکتبر 2022

شما ممکن است چیزی را در ظاهر بیرونی خود تغییر دهید که جرقه ای برای درک سرعت تغییر زندگی شما ایجاد کند. خواه این یک خالکوبی جدید، پیرسینگ، مدل مو، کمد لباس، یا رویکردی به سلامت جسمانی شما باشد، فقط بدانید که شما برای همیشه اجازه دارید نحوه نشان دادن خود را تغییر دهید تا بهتر نشان دهید که چه کسی در درون هستید. این حس کنترل بر ظاهر شما حتی ممکن است جرقه این درک را ایجاد کند که می توانید تغییرات بیشتری در زندگی خود ایجاد کنید و تا پایان ماه شما را در یک شغل، رابطه، خانه یا شهر جدید قرار دهید. آماده باشید تا به جدیدترین نسخه خود تبدیل شوید—مانند You 2.0، با رفع اشکالات جزئی و مشکلات عملکرد در حال رفع شدن همراه است!

فوریه 2022

اگر شما نیز برای مقابله با دردهای گذشته تلاش کرده اید، بدانید که اکنون برای انجام این کار ایمن هستید. ممکن است فرصتی برای استراحت، تعطیلات یا فرار داشته باشید که احساس امنیت و حمایت بیشتری نسبت به قبل در شما ایجاد کند. قلب خود را به روی امکان زندگی بدون این درد سنگین باز کنید و ممکن است آنچه را که در طرف دیگر این تغییر دیدگاه وجود دارد دوست داشته باشید.

آوریل 2022

ستاره: عزیزترین دلوهای آبدار من، شما در ماه مارس با چیزی که مدتها آرزویش را داشتید، برکت دارید. شب‌های زیادی وجود داشت که در آن جهان فضایی تاریک، تاریک و حتی ناامید احساس می‌شد، اما شما در انتهای این تونل طولانی نور را خواهید دید که برکت شما به شکل ثروت می‌رسد. این می تواند ثروت مالی یا ثروت قلبی باشد – فقط شما می دانید که در تمام این سال ها به چه چیزی امیدوار بوده اید. اگر اخیراً با پذیرش خود دست و پنجه نرم کرده اید، شروع به پیشرفت در اعتماد به نفس خود کرده و در نهایت ناامنی های طولانی مدت را کنار خواهید گذاشت. دیگر دچار شک و تردید به خود، گوشه گیری یا بی اعتمادی به دیگران نخواهید شد. متوجه خواهید شد که افرادی که شما را با آنها احاطه کرده اید، بیشتر از هر زمان دیگری از شما حمایت می کنند. بسیاری از زندگی شما شروع به تغییر می کند که ممکن است نسخه ای از خود را که در این ماه به پایان می رسد، تشخیص ندهید!

گوشه نشین: دلوهای عزیز من، چه چیزی در سرتان به هم ریخته است؟ از انتشار افکارتان بر روی کاغذ سود خواهید برد. (من کتاب‌های کاری Spirit Daughter Daily Journal و Moon را برای فصل شمسی‌تان دوست دارم، و کتاب کار Leo Full Moon را برای کمک به تعادل، تراز کردن و رها کردن آنچه شما را عقب می‌اندازد، دوست دارم.) بدون هیچ راهی برای پیگیری همه دستاوردهایتان، خودتان را نگه دارید. پاسخگو باشید، و از طریق احساسات خود کار کنید، تمام رشدی را که در زندگی خود استقبال کرده اید از دست خواهید داد!منبع

همچنین می توانید تغییرات بزرگی را در خانواده خود مشاهده کنید (چه خانواده اصلی یا خانواده انتخابی شما) – شاید ازدواج، بارداری یا حرکت بزرگ برای کسی. اطمینان حاصل کنید که وقتی خبر با شما به اشتراک گذاشته می شود، از یک مکان عاشقانه واکنش نشان می دهید. شما نمی خواهید برای سال های آینده خود را توضیح دهید. و به یاد داشته باشید، روزی زمان شما فرا خواهد رسید که به دنبال حمایت دیگران باشید، پس سعی کنید حامی باشید تا زمانی که به شما اعتماد دارند، ای حاملان آب من. البته شما کسانی هستید که همه چیز را برای بقیه نگه می دارید!

مارس 2022

هیروفانت: سنت، تعهد، فداکاری… این کلمات ممکن است کمی ترس را در درون شما ایجاد کند، دلو، اما همه آنها به سادگی ریشه در ثبات دارند. اگر بتوانید یک رابطه سالم با ثبات ایجاد کنید و به آن به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت نگاه کنید تا کسالت یا فقدان آزادی، آنگاه به اندازه کافی خنده دار، آزاد خواهید شد. شما مدت زیادی تلاش کرده اید که همه چیز را سرزنده و خودجوش نگه دارید، اما روح شما از شما می خواهد که رابطه ای با سکون ایجاد کنید. وقتی بیش از حد خود را مشغول یا حواس پرت نکنید، واقعاً از چه چیزی می ترسید که دوباره ظاهر شود؟ اگر بتوانید به ته این موضوع برسید و از آن شیاطین درونی بخواهید سر میز بنشینند و با شما یک فنجان چای بنوشند، خواهید دید که در ابتدا آنقدر بزرگ و ترسناک نبودند. با این حال، فرار از آنها فقط باعث می شود که آنها با صدای بلندتری فریاد بزنند تا اینکه در نهایت کمی به آنها توجه کنید.