طالع بینی تاروت جوزا: ژوئن 2023

داوری: عزیزترین جوزا، ماه فوریه بسیاری از شما را با موسیقی روبرو کرده است. اگرچه ممکن است این زمان برای شما آسان نباشد، اما یک زمان ضروری است. زیرا اگر نتوانید گذشته خود را بپذیرید و به رسمیت بشناسید، نمی‌توانید تمام درس‌های ارزشمندی را که در این مسیر به دست آورده‌اید یکپارچه کنید. در ماه فوریه، من می بینم که شما با همان درس در قالب یک شغل متفاوت، شریک عاشقانه، دوست، یا یکی از اعضای خانواده متخاصم سر و کار دارید – اساساً کسی یا چیزی که باعث می شود احساس کنید دژاوو دارید.منبع

صفحه پنتاکل ها: جوزا، من می بینم که ماه آوریل اولین فصل از کتاب است که زندگی شماست. به نظر می رسد بسیاری از شما بالاخره کنترل شدید خود را رها کرده اید و متوجه شده اید که وقتی از تلاش برای مدیریت خرد همه چیز و همه افراد اطراف خود دست برداریم، بیشتر در زندگی اتفاق می افتد. تبریک می گویم!

محبت: تعادل نام شما را می خواند، جمینی، و زمان آن فرا رسیده است که در نهایت به تماس پاسخ دهید. اگر احساس می‌کنید که بیشتر عادات روزانه‌تان مبتنی بر سخت‌گیری (قوانین، انضباط و انتقاد شدید) از سوی خودتان یا اطرافیانتان است، ماه مارس زمان قدرتمندی برای شما خواهد بود تا نرمی بیشتری را در زندگی پرورش دهید. ممکن است متوجه شوید که تمرین یوگا، هنر و صنایع دستی، یا دوره های استراحت واقعاً به کیفیت زندگی شما کمک می کند. رفتار کردن با خود به گونه ای که همیشه نیاز داشتید با شما در کودکی رفتار شود، قدرتمندترین تغییری است که می توانید در برنامه های روزمره خود اعمال کنید. نه کار بیشتر، نه محدودیت بیشتر، نه رنج بیشتر.

اگر می‌توانید برای یک سفر انفرادی یا اقامت وقت بگذارید، همه نشانه‌ها به شما اشاره می‌کنند، جوزا. گاهی اوقات دوره های خواب زمستانی ما به بزرگترین کاتالیزور موفقیت ما تبدیل می شود. زندگی شما چندان معامله ای نیست، جمینی. خود را رها کنید و در این ماه بیشتر در عشق و اعتماد تسلیم شوید. موفقیت شما قریب الوقوع است!

فوریه 2023

با نمایان شدن صفحه پنتاکل ها، بدانید که وقتی خورشید در 20 آوریل به سمت برج ثور می رود، ممکن است فرصت هایی به شما داده شود تا از چرخه های کاری خارج شوید که دیگر احساس خوبی ندارند. به یاد داشته باشید، بهتر است از چیزهایی که با شما همسو نیستند دوری کنید، حتی اگر برای ساختن آنها وقت گذاشته اید، تا اینکه به چیزهایی که همسو نیستند ادامه دهید. هیچ زمانی بهتر از زمان حال وجود ندارد تا به زندگی کاری که واقعاً آرزویش را دارید فکر کنید. اشکالی ندارد که در هر زمانی از نو شروع کنید، چه اکنون یا چند ماه دیگر. هر تصمیمی که می گیرید، فقط به یاد داشته باشید که سزاوار این هستید که با چیزهایی که وقت و انرژی خود را صرف آن می کنید، خوشحال باشید.

مارس 2023

برای برخی از شما، این به شکل یک سفر آخر هفته به دور یا حتی یک تعطیلات کامل به یک مکان جدید است. وقتی در محیط‌هایی هستید که از وظایف و کارهای روزمره شما حذف شده‌اند، در نهایت می‌توانید ببینید چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی نیست. این ممکن است به شما این امکان را بدهد که با جایی که خود را عقب نگه می دارید و جایی که می توانید از انسدادهای خارجی بچرخید کنار بیایید. شروع به ردیابی احساس خود پس از شرکت در فعالیت ها یا روابط خاص کنید تا سریعتر به این موضوع برسید. ماه مه به طور کلی ماه چشم‌گشا خواهد بود و ممکن است قبل از پایان ماه، قراردادها، روابط یا فرصت‌های جدیدی را ببینید که در خانه‌تان را می‌زنند. این حتی ممکن است به نوعی هدیه تولد زودهنگام باشد، به معنای واقعی کلمه یا مجازی، برای شما که از آن لذت ببرید!

آوریل 2023