طالع بینی تاروت جوزا: اکتبر 2022

بدون رویارویی با الگوهای شما، آنها ادامه خواهند داد. درس تا آموخته نشود متوقف نخواهد شد. هر گونه ترس از آسیب پذیری، صمیمیت، یا پذیرفتن شایستگی ذاتی شما در ماه اکتبر از بین می رود. شما برای چالش آماده اید. جمینی یکبار برای همیشه آنها را از پارک بیرون کن.

سپتامبر 2022

پادشاه جام ها: دوقلوهای من، به نظر می رسد مرداد ماه افشاگری باشد و آها لحظات فراوان خواهد بود! شما با مقدار مناسبی از آگاهی برخوردار هستید تا شما را به سمت یک روش شهودی زندگی سوق دهد. آیا می توانید باور کنید که چقدر در زندگی خود گذرانده اید؟ و تو بر آن غلبه کردی به یاد داشته باشید که واقعا چقدر قوی هستید.

منبع

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس، کارت خوان تاروت بصری و نویسنده ای است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام و توییتر.

اکتبر 2022

به نظر می رسد سپتامبر نمی تواند برای همه شما شیرین تر باشد، اما نکات برجسته شغلی در ماه برداشت نیز فراوان است. به خود یادآوری کنید: شما کار سختی را برای به دست آوردن فرصت هایی که در راه است انجام داده اید. با شک کردن در ارزش خود، آن را زیر پا نگذارید – شما سزاوار این هستید!

آگوست 2022

محبت: جوزای دوست‌داشتنی من، ماه اکتبر با موقعیت‌هایی فرا می‌رسد که صبر شما را آزمایش می‌کند و این وظیفه شماست که بر این لحظات غلبه کنید بدون اینکه خسته شوید یا قربانی چالش شوید. اگر بتوانید فراتر از این لحظه انقباض نگاه کنید، پیروزتر از همیشه بیرون خواهید آمد. آیا برای فرو رفتن عمیق در روابط شخصی خود تلاش کرده اید؟ از خود بپرسید که آیا افراد خاصی برای شما اولویت واقعی دارند یا اینکه فقط می خواهید با نگه داشتن آنها، نفس خود را پر کنید.

آیا حاضرید امسال بهترین زندگی خود را داشته باشید، جوزای عزیز؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند سوالات سختی را از خود بپرسید و بالاترین ارتعاش خود را پیدا کنید. آیا آماده اید که بالاخره زخم های اصلی خود را التیام دهید؟ آینده را ببینید و دیدگاه خود را در سال 2022 تغییر دهید.

با طالع بینی ماهانه تاروت خود، جمینی، ببینید چه چیزی برای علامت شما در سال آینده در انتظار است. و اگر راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

دو تا از جام: دوقلوهای من، زمان آن فرا رسیده است که وارد مرحله بعدی زندگی، رابطه یا شغل خود شوید. به نظر می‌رسد که ستارگان واقعاً در ماه سپتامبر برای شما هماهنگ شده‌اند، و زمانی که با این ارتباط روحی مواجه شدید، ستایش‌های کائنات را می‌خوانید. برای کسانی از شما که به دنبال عشق بوده‌اند، سپتامبر فرصتی عالی برای ملاقات با افرادی با ارزش‌ها و علایق مشترک است که به شما احساس خاص بودن را به روشی سالم و پایدار می‌دهد. دست از وسوسه و بمباران عشقی بردار، جواهرات من، و روی معامله واقعی تمرکز کن! برای جوزاهایی که قبلاً در یک رابطه متعهد هستند، این زمان خوبی است تا موانع را با معشوق خود از بین ببرید و با هم به کشف ارتفاعات جدید بپردازید.