طالع بینی تاروت ثور: ژوئن 2023

چهار شمشیر: برج ثور، شما باید درک کنید که استراحت و آرامش کلید فرآیند شما برای رشد است. اگر به خود اجازه ندهید گاهی اوقات روی نیمکت بنشینید، رسیدن به ارتفاعات بلندی که برای آینده خود در نظر دارید بسیار دشوارتر است. کمی استراحت به خود هدیه دهید. در غیر این صورت به ناخودآگاه خود بیشتر تأیید می‌کنید که فقط زمانی شایسته و دوست‌داشتنی هستید که مشغول هستید، که پس از آن فرصت‌ها و روابط بیشتری را به وجود می‌آورد که منعکس کننده این باور هستند. اگر می خواهید این چرخه را بشکنید، این را در نظر بگیرید: از دادن و انجام دادن دست بردارید! ممکن است احساس کنید که این توصیه‌ای غیر شهودی است، اما خود برتر شما ممکن است این اجازه را به خودتان بدهد لذت ببرید استراحت به درمان ترس ها و باورهای محدود کننده شما کمک می کند.

صبر نه تنها یک فضیلت است، بلکه ابزاری عالی برای تجلی آنچه می خواهید است. اگر بتوانید به کائنات نشان دهید که مایلید منتظر موهبت های مناسب باشید، ممکن است تا پایان ماه شگفت زده شوید که چقدر زندگی می تواند خوب باشد. در لحظاتی که به دلیل پول، عشق و توجه یا فرصت های کاری کمیاب می ترسید، سعی کنید با چیزی شادی آور این ترس را برطرف کنید. به جای درخواست برای 100 شغل جدید یا کشیدن انگشت روی یک برنامه دوستیابی، چه می‌شود اگر خودتان را به پیاده‌روی طولانی برسانید و زبان جدیدی را که می‌خواستید در طول مسیر یاد بگیرید، مطالعه کنید؟ این اقدام کوچک به کائنات نشان می دهد که با اعتماد قادر به تحمل ناراحتی هستید. وقتی به این روند اعتماد کنید، با برکاتی مواجه خواهید شد. اگر در همان هفته ایمیلی مملو از خبرهای خوب دریافت کردید، تعجب نکنید.

فوریه 2023

احمق: برج ثور، در این ماه از شما می خواهد که یک جهش ایمانی را در نظر بگیرید و در نهایت به دنبال زندگی مورد نظر خود بروید. بزرگ مسیر. اگر در مورد اینکه آیا به اندازه کافی واجد شرایط، باهوش یا به اندازه کافی ارزشمند هستید یا نه، فکر می کنید، اجازه دهید پاسخ کوتاهی به شما بدهم: شما هستید. اکنون زمان رکود نیست، زیرا انرژی ماه فوریه شما را ملزم به برداشتن گام های رو به جلو می کند. مایل باشید در طول مسیر زمین بخورید، زمین بخورید و خود را خجالت زده کنید در حالی که هنوز لبخند زیبا را درخشان نگه دارید. مسیر زندگی شما قرار نیست کامل باشد و از قضاوت در مورد خود و اطرافیانتان سود خواهید برد.منبع

برخی از شما نیز پس از پاسخگو شدن و آگاهی از عادات خودخراب کننده خود، وارد فصل اعتماد به نفس و ارزش خود می شوید. اگر برایتان عادی است که خودتان را دست کم بگیرید یا دستاوردهایتان را کم اهمیت جلوه دهید، این نشانه شماست که در ماه مه آن را کنار بگذارید! هنگامی که شروع به جشن گرفتن خود کردید، متوجه خواهید شد که دیگران نیز مایلند از آن پیروی کنند. بنابراین در مورد خبر خوب خود پست کنید، با یک دوست تماس بگیرید تا به اشتراک بگذارد، یا به مدرسه قدیمی بروید و آن را از پشت بام فریاد بزنید. هر طور که بخواهید جشن بگیرید، این ماه برای درخشش شماست. اگر به خودتان اجازه بدهید که در مرکز صحنه قرار بگیرید، به نظرم نتیجه می دهد. بنابراین در طول فصل تولدتان ضرری ندارد که به همه بگویید از چه تیم زودیاک استفاده می کنید. (من این تی شرت سرگرم کننده را دوست دارم، یا برای خود چیزی از راهنمای هدیه ثور ما بخرم.) حتی ممکن است با یک گاو نر همفکر صحبت درستی انجام دهید.

آوریل 2023

آس پنتاکلز: برج ثور، من می بینم که ماه مارس به طور بالقوه مملو از فرصت های مالی برای شما است، اما شما باید از قدرت تشخیص خود در مورد اینکه به چه چیزی و به چه کسی بله می گویید استفاده کنید و به یاد داشته باشید که پول تنها دارایی شما نیست. زمان و انرژی شما دارایی های ارزشمند و غیر قابل احیا نیز هستند. به چیزی که 80 درصد خواسته شماست، نه بگویید، و در زمان مناسب ممکن است چیزی فراتر از انتظارات شما برسد.

اگر در این ماه تغییراتی در ظاهر خود دارید – موهای جدید، روش های آرایشی، تغییر کمد لباس – مطمئن شوید که آنها را برای شما انجام می دهید و نه هیچ کس دیگری. در واقع، من باید مطمئن شوم که قبل از انجام هر کاری شدید خارجی، روی اعتماد به نفس درونی خود کار می کنید. چرا؟ انرژی ماه آوریل انرژی درون نگری، کاهش سرعت و گذراندن زمان در تنهایی است تا سرانجام نفرین های گذشته خود را بشکنیم که ممکن است ما را از رضایت واقعی باز داشته باشد. خبر خوب: من می بینم که شروعی جدید اینجاست، ثور.

مارس 2023