طالع بینی تاروت برج حمل: ژوئن 2023

به نظر می رسد که فرصت دوستی های جدید و فرصت های روابط نیز در اواخر ماه به وجود می آید. هنگامی که مریخ در 20 مه وارد لئو (نشانه آتش همکار شما) می شود، ممکن است احساس کنید که شور، خلاقیت و هیجان برای آینده به شما تزریق شده است. تا آن زمان با خودتان ملایم باشید و بدانید که یک روز صرف خواندن، آشپزی، قدم زدن یا صحبت کردن با یک دوست می‌تواند گزینه‌های عالی برای الهام باشد!

آوریل 2023

چهار شمشیر: برج حمل عزیز، من می بینم که این ماه تماماً برای شما استراحت و دریافت است. به جای اینکه زندگی خود را با خلبان خودکار سپری کنید، یا فکر کنید که همیشه کاری بیشتر/بزرگتر/بهتر برای شما وجود دارد که باید انجام دهید، اگر تسلیم شدن به لحظه حال را شروع کنید چه؟ استفاده از ماه مارس برای اینکه خود را مستقر، ایمن و با ثبات کنید، تنها در دراز مدت شما را برای موفقیت بیشتر آماده می کند.

اگر کنجکاو هستید که روزی را در تقویم خود علامت گذاری کنید، آن را 20 آوریل بسازید. این زمانی است که ماه گرفتگی در اولین خانه هویت و بیان ظاهری شما آغاز می شود. این برای شما چه معنایی دارد؟ شما فرصت های بیشتری برای توجه افراد مناسب دارید. فقط به یاد داشته باشید: روزی که دانه کاشته می شود، همان روزی نیست که میوه خورده می شود. صبور بودن با روند شما کلیدی است.

مارس 2023

خورشید: چه روش قدرتمندی برای زنگ زدن در ماه فوریه، برج حمل! من می بینم که در این ماه فرصت های جدیدی سرشار از شادی و رضایت به شما داده می شود و می توانید برای رسیدن آنها به پشت خود دست بزنید. تمام کارهای سختی که برای رسیدن به این لحظه انجام داده اید بی توجه نبوده است. در واقع، ممکن است مشاهده کنید که همه اطرافیان شما شروع به اظهار نظر در مورد اینکه چقدر شادتر و مغناطیسی تر هستید، می کنند.منبع

سعی کنید در تمام کارهایی که در این ماه انجام می دهید پایداری پیدا کنید. آیا رژیم غذایی شما چیزی است که بدن شما را در طولانی مدت تغذیه کند؟ آیا خرید پایدار دارید؟ آیا بعد از یک روز طولانی برای استراحت، نفس کشیدن و تمرکز خود وقت می گذارید؟ همه اینها در درازمدت به نفع شما خواهد بود، و هیچ زمانی بهتر از اکنون برای تغییر عادات بد و تعویض آنها با افراد دوست داشتنی وجود ندارد. اگر در تلاش برای یافتن انگیزه برای ایجاد تغییرات هستید، سعی کنید هر روز با پنج دقیقه نفس کشیدن شروع کنید یا هر شب قبل از رفتن به رختخواب، یادداشت برداری کنید. این عادت های کوچک قبل از اینکه متوجه شوید به تغییرات بزرگی در سبک زندگی تبدیل می شوند و شما را به حقیقت و خودتان بیش از هر زمان دیگری نزدیک می کنند.

فوریه 2023

چرخ روزگار: برج حمل، من ماه آوریل را ماه کتاب می بینم. چه به تازگی تولد داشته باشید یا منتظر روز خاص خود باشید، اجازه دهید جشن بگیرید! گاهی کائنات می‌خواهد بداند که ما به موهبت‌های خود اطمینان داریم – وقتی اعتماد داریم که چیزهای خوبی به سراغ ما می‌آیند، اغلب اوقات انجام می‌دهند. بنابراین در این ماه بزرگ فکر کنید و با خوش بینی ظاهر شوید. دیگران به سمت روحیه درخشان شما کشیده می شوند و ممکن است متوجه شوید که این فرصت های جدیدی برای دوستان، کار یا پول به ارمغان می آورد.