طالع بینی تاروت برج حمل: دسامبر 2022

اگر در تلاش بوده اید که خودتان را به وضوح ببینید، این ماه نقطه عطفی برای شما خواهد بود که با متعهد شدن به یک سبک زندگی جدید، قدرت خود را پس بگیرید. سعی کنید ذهن و بدن خود را در این ماه از طریق حرکتی که از آن لذت می برید، تحریک ذهن و فشار بر محدودیت های خود به هم متصل کنید تا در نهایت بتوانید دوباره به یاد بیاورید که کی هستید، برج حمل!

سپتامبر 2022

چهار شمشیر: برج حمل، ماه سپتامبر از شما می‌خواهد که از چرخه اخیر خود، اگر به طور کامل جدا نشوید، در نظر بگیرید. به نظر می رسد که در مورد چیزی (یا شخصی) بیش از حد متمرکز شده اید تا جایی که از نظر احساسی خسته شده اید. اکنون زمان خوبی است که به خود استراحت دهید تا بتوانید نفس بکشید و با دیدگاهی جدید به آن نزدیک شوید.

در عوض، به عنوان نسخه ای از خود نشان دهید که می خواهید با افتخار به دنیا نشان دهید. در پایان روز، بیشتر به آنچه شما هستید مربوط می شود انجام داد از آنچه تو تحت تعقیب انجام دادن. شما فقط می توانید برای مدت طولانی به زندگی رویایی خود فکر کنید بدون اینکه در این مسیر قدم بردارید، قوچ های من.

جولای 2022

هشت شمشیر: برج حمل، ماه آگوست از شما می خواهد که از سر خود بیرون بیایید و به قلب خود بازگردید. آیا اخیراً در مورد موقعیتی که در زندگی خود دارید و با اطرافیانتان بیش از حد فکر کرده اید؟ ترسی را که مربوط به درک دیگران از شماست، رها کنید.

نه چوبدستی: برج حمل های عزیز، این ماه چالش هایی را برای شما به ارمغان می آورد که – اگر مایل به انجام آنها باشید – می توانند به پیروزی منجر شوند. سعی کنید اجازه ندهید که منیت شما در مسیری که در پیش گرفته اید مانع شود. ممکن است به نظر برسد که تمام زندگی خود را برنامه ریزی کرده اید، اما ماه جولای شما را به یک حلقه پرتاب می کند. افراد، ایده‌ها یا فرصت‌هایی خواهید داشت که از شما می‌خواهند از منطقه امن خود خارج شوید. از شما خواسته می شود تا از یک مکالمه خاص، کل دیدگاه خود را نسبت به زندگی تغییر دهید. می توانید با ترس به این موضوع نگاه کنید، یا می توانید با گام به گام به این موضوع نگاه کنید. شما آنقدر قوی هستید که بتوانید تغییرات بزرگ را تحمل کنید، قوچ های من!

فراموش نکنید که به افراد و مهارت های مقابله ای که در سختی های گذشته از شما حمایت کرده اند، توجه کنید. شما جامعه و ابزار مناسب را برای چنین لحظاتی در اختیار دارید. حتی اگر چیزی به سادگی درخواست ارجاع یا مرجع باشد، غرور خود را کنار بگذارید و متوجه شوید که نمی توانید تمام این کار «زندگی» را به تنهایی انجام دهید. و شما واقعا نمی خواهید.

ژوئن 2022

آیا احساس فرسودگی کرده اید؟ گمشده؟ چرا از سپتامبر استفاده نمی کنید تا اردک های خود را پشت سر هم قرار دهید؟ اگر روی نیمکت ننشینید، هرگز نمی توانید بهترین بازی خود را در زمین بازی انجام دهید! حتی اگر ممکن است غیرقابل تصور به نظر برسد، گاهی اوقات می تواند کمک کند که کمی از اصلاح رزومه، رابطه، ظاهر یا هر چیز دیگری که زمان زیادی را صرف آن می کنید، صرف نظر کنید. وقتی بعد از استراحت دوباره به آن برمی‌گردید، ممکن است دیدگاه جدیدی داشته باشید که به شما امکان می‌دهد بعداً با سهولت بیشتری به جلو بروید. به جای اینکه بیشتر فشار بیاورید، ممکن است زمان آن باشد که بنشینید و اعتماد کنید که کائنات برای یک بار هم که شده از شما حمایت کرده است.

آگوست 2022

آس پنتاکلز: برج حمل، ماه ژوئن فرصت های فراوانی را برای شما به ارمغان می آورد تا وارد یک سبک زندگی جدید شوید. اگر در زندگی احساس عقب افتادگی کرده اید، اجازه دهید این احساس در گذشته زنده شود، زیرا این ماه نقطه عطف شما خواهد بود…اگر اجازه دهید که باشد. دقیقاً مانند زمانی که قطاری را می‌گیرید—بعد از رسیدن آن، این مسئولیت شماست که قدم بردارید تا بتوانید به مقصد بعدی خود بروید. هیچ کس جز خودت نمی تواند تو را به جایی که می خواهی در زندگی ببرد. با این حال، این بدان معنا نیست که شبکه نقش بسیار مهمی ایفا نمی کند. چشمان خود را بپوشانید و ذهن خود را باز نگه دارید – این فرصت، یا شخصی که آن را به شما ارائه می دهد، ممکن است متفاوت از آنچه انتظار داشتید به نظر برسد.منبع