طالع بینی تاروت برج حمل: اکتبر 2022

ماه: با ماه کامل در نشانه شما در این ماه، برج حمل، من اصلا تعجب نمی کنم که این کارت تاروت دوست داشتنی برای شما کشیده شده است. ماه اکتبر قرار است کمی شبیه دود و آینه باشد. سعی کنید زیاد درگیر کارهایی که دیگران انجام می دهند یا می گویند نباشید. درعوض، سعی کنید در حقیقت شخصیت خود و درک عمیق تری از دانستن آینده خود ریشه کنید. فقط در صورتی می‌توانید توسط کسی یا چیز دیگری آشفته شوید که به خودتان اجازه دهید.

در ادامه بخوانید تا ببینید با طالع بینی ماهانه تاروت، برج حمل، چه چیزی برای علامت شما در نظر گرفته شده است. و اگر راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس، کارت خوان تاروت بصری و نویسنده ای است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام، و توییتر.

اکتبر 2022

اگر در تلاش بوده اید که خودتان را به وضوح ببینید، این ماه نقطه عطفی برای شما خواهد بود که با متعهد شدن به یک سبک زندگی جدید، قدرت خود را پس بگیرید. سعی کنید ذهن و بدن خود را در این ماه از طریق حرکتی که از آن لذت می برید، تحریک ذهن و فشار بر محدودیت های خود به هم متصل کنید تا در نهایت بتوانید دوباره به یاد بیاورید که کی هستید، برج حمل!

سپتامبر 2022

چهار شمشیر: برج حمل، ماه سپتامبر از شما می خواهد که از چرخه اخیر خود، اگر به طور کامل رها نشده اید، در نظر بگیرید. به نظر می رسد که در مورد چیزی (یا شخصی) بیش از حد متمرکز شده اید تا جایی که از نظر احساسی خسته شده اید. اکنون زمان خوبی است که به خود استراحت دهید تا بتوانید نفس بکشید و با دیدگاهی جدید به آن نزدیک شوید.

برج حمل عزیز دوست داری سال شما چگونه باشد؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند سوالات سختی را برای ایجاد تغییرات لازم برای رشد از خود بپرسید. آنها همچنین می توانند به تغییر دیدگاه شما کمک کنند تا به فردی تبدیل شوید که همیشه آرزویش را داشته اید. با هم می توانیم بالاترین خود ارتعاشی شما را در سال 2022 پیدا کنیم.

هشت شمشیر: برج حمل، ماه آگوست از شما می خواهد که از سر خود بیرون بیایید و به قلب خود بازگردید. آیا اخیراً در مورد موقعیتی که در زندگی خود دارید و با اطرافیانتان بیش از حد فکر کرده اید؟ ترسی را که مربوط به درک دیگران از شماست، رها کنید.

منبع

آیا احساس فرسودگی کرده اید؟ گمشده؟ چرا از سپتامبر استفاده نمی کنید تا اردک های خود را پشت سر هم قرار دهید؟ اگر روی نیمکت ننشینید، هرگز نمی توانید بهترین بازی خود را در زمین بازی انجام دهید! حتی اگر ممکن است غیرقابل تصور به نظر برسد، گاهی اوقات می تواند کمک کند که کمی از اصلاح رزومه، رابطه، ظاهر یا هر چیز دیگری که زمان زیادی را صرف آن می کنید، صرف نظر کنید. وقتی بعد از استراحت دوباره به آن برمی‌گردید، ممکن است دیدگاه جدیدی داشته باشید که به شما امکان می‌دهد بعداً با سهولت بیشتری به جلو بروید. به جای اینکه بیشتر فشار بیاورید، ممکن است زمان آن باشد که بنشینید و اعتماد کنید که کائنات برای یک بار هم که شده از شما حمایت کرده است.

آگوست 2022