طالع بینی تاروت برج جدی: ژوئن 2023

سه شمشیر: عزیزترین کلاه، ممکن است در این ماه احساس از دست دادن را تجربه کنید. این به معنای مرگ یا بیکاری نیست – ممکن است چیزی به سادگی این احساس باشد که در این مرحله از زندگی خود را نمی شناسید. من احساس می‌کنم که تغییری در زیر سطح اتفاق می‌افتد، و برای عبور از این فصل، فشار زیادی بر شما وارد می‌شود. در حین حرکت در این آب های تیره از دیگران کمک بخواهید. همچنین از خود بپرسید: “اگر لحظه ای بایستم و بفهمم واقعاً می خواهم به کجا برسم، آیا باز هم همین مسیر را ادامه می دهم؟” اگر پاسخ منفی است، ژانویه به عنوان یک لحظه کلیدی مناسب برای تغییر جهت و رفتن به سمت اهداف نهایی شما عمل خواهد کرد.

برای برخی از شما، به نفع شماست که از دیگران شفافیت در روابط خود بخواهید. اگر از رکود یا دوری که از اطرافیان خود احساس می‌کنید ناراضی هستید، از این فرصت استفاده کنید و با آنها گفتگو کنید. چیزی به سادگی ثبت نام هر دوی شما را خوب می کند. با شروع سال جدید، متوجه شوید که آیا همچنان با معشوق، دوستان یا همکاران تجاری خود برای رسیدن به اهداف مشابه تلاش می کنید. هیچ چیز بهتر از شروع تازه یک سال جدید برای کمک به انجام این گفتگوها با نزدیکترین افراد وجود ندارد!
منبع

اگر با سطح انرژی خود دست و پنجه نرم می کنید، از سرگرمی هایی مانند مدیتیشن، خیاطی، سودوکو، سرامیک یا نوشتن سود خواهید برد. انجام کاری که ذهن و بدن شما را از طریق استفاده از مهارت های حرکتی ظریف به هم متصل می کند، به شما کمک می کند تا مغز بیش فعال خود را ماساژ دهید. حتی به عنوان یک علامت زمین، تمایل دارید که اجازه دهید سرتان به سمت ابرها بیفتد، بنابراین اکنون زمان آن است که برق را از برق بکشید و بیشتر حضور داشته باشید. چه کسی می‌داند، این سرگرمی‌های سرگرم‌کننده جدید حتی ممکن است برای شما در آینده تبدیل به موارد غیرقابل مذاکره روزانه شوند.

ژانویه 2023

اکنون زمان شما برای درخشش است، و به نظر می رسد اولین قدم برای اطمینان از موفقیت شما، اطمینان از وجود سیستم های پشتیبانی خود است. با خودتان چک کنید: آیا به انجمن بیشتری نیاز دارید؟ آیا به منابع بهداشت روان نیاز دارید؟ آیا برای تأمل به زمان بیشتری نیاز دارید؟ این چیزها دیوارهای شما را می شکافند و دفاع شما را به سرعت فرو می ریزند، به طوری که وقتی فرصت پرواز از آن پیله را پیدا کردید، آنقدر حاضر و سپاسگزار خواهید بود که در نهایت انتظار ارزشمند خواهد بود. عشق، پول، شادی، آزادی – همه آنها فقط یک جهش ایمان هستند. این ماه نقطه عطفی برای شماست، Cap.

فوریه 2023

دو شمشیر: برج جدی، شما بر سر یک دوراهی ایستاده‌اید و به نظر می‌رسد که ممکن است این موضوع را بسیار پیچیده‌تر از آنچه لازم است انجام دهید. اگر در این پرتاب سکه که زندگی است آرزوی نتیجه خاصی دارید، از برداشتن گام‌هایی (کوچک یا بزرگ) در مسیری که به آن امیدوار هستید سود خواهید برد. اگر احساس می‌کنید از کار دور شده‌اید، یا به نظر می‌رسد که بزرگ‌ترین و بهترین بخش‌های زندگی‌تان پشت سرتان است، باید مایل باشید کارهای غیرقابل تصور را انجام دهید تا بارقه‌ی اشتیاق را دوباره شعله‌ور کنید و حس ایجاد کنید. تعقیب شدید به معادله.