طالع بینی تاروت برج جدی: دسامبر 2022

فرصت های جدیدی برای رها کردن در ماه فوریه و در نهایت ارتباط دوباره با شادی وجود دارد. اگر احساس تنبلی و بی الهام بودن می‌کردید، با سرازیر شدن ایده‌ها و انگیزه‌های جدید، همه چیز تغییر می‌کند. اگر بتوانید روال خود را تغییر دهید، الهام‌بخش‌تر خواهید شد، بنابراین سعی کنید با فعالیت‌های بیرون از خانه از یکنواختی خارج شوید. سفر، و فعالیت های جدیدی که می تواند منجر به دوستی های جدید در این ماه شود. سعی کنید تا جایی که ممکن است به ماجراجویی و هیجان «بله» بگویید—از اینکه چقدر از چیزهایی که قبلاً نوشته بودید لذت می برید شگفت زده خواهید شد.

ژانویه 2022

چهار شمشیر: به سال 2022 خوش آمدید، برج جدی! اگر در شغل خود استرس ناشی از پول یا تحرک را داشته اید، این یک ماه برای شما خواهد بود تا دوباره ارزیابی کنید که آیا کاری که انجام می دهید واقعاً همان چیزی است که از زندگی می خواهید یا خیر. اگر با حرکت رو به جلو در خلبان خودکار اهداف خود را از دست داده اید، ژانویه ماهی خواهد بود که همه اینها را متزلزل کنید. از خود بپرسید که قصدتان از کار، امور مالی و رابطه تان با خودتان چیست. ببینید کجای این پاسخ ها با هم تداخل دارند و سعی کنید روال روزانه خود را برای حمایت از این دیدگاه جدید بازنویسی کنید. به یاد داشته باشید: موفقیت همیشه به معنای شهرت و ثروت نیست. گاهی اوقات این احساس رضایت و عدم نیاز به چیزی خارج از آنچه قبلا دارید است.

اگر احساس می‌کنید برای یافتن عشق در تلاش هستید، زمان آن فرا رسیده است که به سبک متفاوتی از ملاقات و قرار ملاقات با افراد بپردازید. از منطقه راحتی خود خارج شوید و سعی کنید خیلی درگیر قوانین سفت و سخت نشوید. به قرار گذاشتن به عنوان راهی سرگرم کننده برای آشنایی با افراد جدید نگاه کنید نه اینکه همه را با همان استانداردهای غیر واقعی نگه دارید. اگر در حال حاضر زوج هستید، این ماه قدرتمندی برای شما خواهد بود تا شور و اشتیاق را به رابطه خود بازگردانید! از منطقه آسایش رابطه خود خارج شوید و از شریک زندگی خود بخواهید راه های جدیدی را برای دوست داشتن او در نظر بگیرید تا احساس کند دوستش دارید – و در حالی که در آن هستید، بینش خود را نیز با آنها به اشتراک بگذارید! هیچ کس نمی تواند با ارتباط شفاف و باز بازنده شود. امسال را با پای راست شروع کنید و با گفتن آنچه می خواهید و نیاز دارید، افراد اطراف خود را برای موفقیت آماده کنید.منبع

برای دیگران، ممکن است در این ماه یک شغل یا یک محیط خانه را آزاد کنید که شما را از زندگی واقعی تان باز می دارد. برای تمام لحظاتی که در گذشته در زمان‌های سختی گذرانده‌اید، به خودتان ضربه بزنید تا بتوانید به خودتان اطمینان دهید که در واقع می‌توانید کارهای سخت را اکنون انجام دهید. تغییر همیشه وقتی شروع می شود کمی ترسناک است، اما شما این را دارید! اگر بتوانید از ماه آوریل برای تغییر و تحول همسو استفاده کنید، تا پایان سال نتایج عالی را در مورد اهداف بلندمدت خود خواهید دید.

مارس 2022

آیا در یافتن حلقه های اجتماعی قابل اعتماد با مشکل مواجه شده اید؟ وقتی نوبت به احساس کنارگذاشتن می رسد، بدانید که بدترین آن را پشت سر گذاشته اید و کائنات فرصت هایی را برای شما باز می کند تا ثبات بیشتری در زندگی خود ایجاد کنید. به نظر می رسد که این به شکل یک جامعه جدید در حال انجام است، بنابراین چه سرگرمی جدیدی انتخاب کنید یا به یک گروه، شغل یا تیم بپیوندید، فقط بدانید که می توانید به افرادی که قرار است وارد زندگی شما شوند وابسته باشید. راهی که ممکن است برای شما احساس غریبی کند. دیگر لازم نیست در دفاع باشی، برج جدی. اشکالی ندارد که مراقب افراد مناسب باشید.

فوریه 2022

ارابه: عزیزترین برج جدی من، تو این ماه با سرعت زیاد جلو می روی و تنها چیزی که می تواند سرعت تو را کم کند، خودت هستی. اگر دائماً با شک و عادات بد در مسیر خود قرار می گیرید، پیشرفت شما با ناامیدی بی مورد خدشه دار می شود. شما در این ماه برای درخواست کمک فراخوانده شده اید، زیرا ممکن است این چیزی باشد که در گذشته عمیقاً با آن مبارزه کرده اید. افراد زیادی در اطراف شما هستند که مایلند در سفر شما کمک کنند، اما تا زمانی که درخواست نکنید نمی دانند که شما به کمک نیاز دارید. اگر در سکوت رنج را تمام کنید، به سرعت با شفقت و حمایت روبرو خواهید شد.

شوالیه شمشیرها: برج جدی، کی رفت که انتظار نداشتی به این زودی بری؟ این لزوماً نیازی به خروج اخیر ندارد. این می‌توانست کسی باشد که خیلی زود فوت کرده است، والدینی که از نظر احساسی یا جسمی درگیر شده‌اند، دوستی که سال‌ها پیش با او قطع رابطه کرده‌اید. هر کسی و هر طور که این اتفاق افتاده باشد، راهنماهای روحی شما از شما می خواهند که در نهایت با اندوهی که برای مدت طولانی مدفون کرده اید، بنشینید. به خودتان اجازه دهید به درد خود اعتراف کنید تا در نهایت بتوانید آن را درمان کنید.