طالع بینی تاروت برج جدی: اکتبر 2022

با طالع بینی ماهانه تاروت خود، برج جدی، ببینید چه چیزی برای علامت شما در سال 2022 در انتظار است. و اگر راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

شوالیه چوبدستی: عزیزترین برج جدی، ماه اکتبر برای شما ماه خواهد بود که بیش از هر زمان دیگری به اعتماد به نفس و قدرت معنوی خود قدم بگذارید. اگر احساس می‌کنید در تظاهرات یا پیشرفت‌های خود گیر کرده‌اید، بدانید که اکتبر اینجاست تا همه اینها را به نفع شما تغییر دهد. این در مورد انجام بیشتر برای دستیابی به چیزهای بیشتر نیست. این در مورد انجام کمتر و گرفتن نتایج مشابه یا بهتر است. برای شما، این ماه با نشان دادن خود به عنوان فردی که برای تبدیل شدن به آن سخت تلاش کرده اید، سود خواهید برد. هیچ کس نباید بداند از کجا شروع کرده اید یا اشتباهاتی که مرتکب شده اید. به شما اجازه داده می شود که به سادگی بهترین نامزد برای شغل، رابطه، موقعیت زندگی یا سبک زندگی ای باشید که رویای آن را داشتید…اکنون.

بزرگترین نقطه قوت شما می تواند توانایی شما در اعتماد به خود برای مقابله با مسائل آینده در صورت بروز و ظهور آنها باشد. شما دیگر نیازی به پیشدستی آینده ندارید، کلاه عزیز. به شما اجازه داده می شود در لحظه زیبایی که اینجا و اکنون است استراحت کنید. تبریک می گویم که تا به حال در سفر خود به کجا رسیده اید.

آگوست 2022

برای اصلاح لینکدین، پروفایل های دوستیابی یا هر جای دیگری که افراد غریبه می توانند نظراتی را درباره شما ایجاد کنند که شما ادعا نمی کنید، تصمیم بگیرید. با اعطای اجازه به خود برای دیده شدن از طریق چشمان محبت آمیز، احساس خود را حذف کنید، دوباره تنظیم کنید، و تازه کنید. تو جایزه ای، برج جدی!

سپتامبر 2022

استحکام – قدرت: عزیزترین بزهای دریایی من، ماه سپتامبر قرار است به شما کمک کند تا ببینید چقدر برای اطرافیانتان ارزشمند هستید و ممکن است فقط از نبود شما ناشی شود. اگر در حال دور شدن، شروع یک کار جدید، تلاش برای به رسمیت شناختن شغل فعلی خود هستید، یا احساس جدایی در زندگی عاشقانه خود دارید، می بینم که این موضوع در ماه سپتامبر برای شما در جهت مثبت تغییر می کند. برای اینکه روابط خود را به نتیجه برسانید، پول در بیاورید، یا به خودتان احساس شایستگی کنید، نباید احساس کنید که نیاز به خرد کردن دارید. همه این موارد، وقتی همسو باشند، ذاتی هستند، و سپتامبر به شما نشان می‌دهد که چقدر آسان است که زندگی‌تان سر جای خودش قرار بگیرد، وقتی عقب‌نشینی کنید و به روند اعتماد کنید.

Ace of Wands: کلاه من، آگوست پر از شور و هیجان است! اگر اخیراً احساس رکود کرده اید، بدانید که پایان تابستان خاطرات و لحظات فراموش نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد. اما به یاد داشته باشید، شما باید مایل باشید که سهم خود را برای برقراری ارتباط با کسانی که به آنها اهمیت می دهید انجام دهید. زندگی کمی رقص است و به شما فرصت‌ها و فرصت‌هایی می‌دهد تا خودتان را در آنجا قرار دهید تا به گرمی با موهبت‌هایی روبرو شوید که کاملاً خارج از کنترل شما هستند. از شما خواسته می شود که سرگرمی، شادی و خنده را در ماه اوت بیش از هر چیز دیگری در اولویت قرار دهید. چه تکلیفی برای دریافت!

منبع

آیا حاضرید امسال به قدرت خود قدم بگذارید، برج جدی؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند دیدگاه خود را تغییر دهید و تغییرات لازم برای رشد را ایجاد کنید. شما این را دارید

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس، کارت خوان تاروت بصری و نویسنده ای است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام و توییتر.

اکتبر 2022