طالع بینی تاروت باکره: ژوئن 2023

ملکه شمشیرها: به نظر می رسد فوریه ماه پر از فرصت هایی برای به اشتراک گذاشتن افکار و نظرات خود با توده ها خواهد بود. مطمئن شوید که خودتان را بیرون بگذارید و ترس از احمق به نظر رسیدن را رها کنید. همه ما در تلاش هستیم تا زندگی را در حین پیش رو رقم بزنیم، بنابراین زمانی که مسیر منحصر به فرد خود را دنبال می کنید، بیش از حد به قضاوت و نظرات دیگران معطل نشوید. اگرچه ممکن است با کمال گرایی دست و پنجه نرم کنید، اما از زندگی واقعی بیشترین سود را خواهید برد، حتی اگر این مسیر کمی آشفته تر از مسیر اطرافیانتان به نظر برسد. به یاد داشته باشید: وقتی یک سفارش بلند می دهید، ممکن است آشپزخانه کمی بیشتر طول بکشد تا ظرف شما بیرون بیاید. اما پسر، صبر فوق العاده ارزشش را دارد، باکره، و خواهید دید که چرا در این ماه!منبع

محبت: باکره، دیگر مجبور نخواهید بود که صبر کنید تا کائنات به شما برکت دهد. ممکن است اضافه‌شده جدیدی به زندگی‌تان بیاید که انگار به جک‌پات رسیده‌اید! پس باز باشید و به این اتفاق مثبت اعتماد کنید. برای برخی از شما، این ممکن است مربوط به پول باشد. شما سخت کار کرده اید تا امور مالی خود را مرتب کنید، و زمان آن رسیده است که کائنات تمام تلاش های شما را تصدیق کند. شاید دارید یاد می‌گیرید که وقتی اجازه می‌دهید زندگی‌تان نظم و ساختار پیدا کند، مجازات نمی‌شوید، بلکه متنعم می‌شوید. و زمان بیشتری برای گذراندن با عزیزانتان داشته باشید زیرا یاد گرفتید که چگونه تقویم خود را سازماندهی کنید؟ معلومه که آره.

استحکام – قدرت: عزیزترین باکره، من معتقدم چیز عظیمی در راه است. شما در سایه زندگی خود نشسته اید و به نظر می رسد زندگی به شما می گوید «دیگر نیست». اگر دوستان، عاشقان، خانواده یا روابط کاری اخیراً به طور غیرقابل انکاری احساس مشکل کرده اند، این فصل احتمالاً در ماه مارس به پایان می رسد. ممکن است در نهایت شروع کنید به اینکه ببینید چقدر فضا برای همه روابط مبارکی که در راه شما هستند مورد نیاز است. به این فکر کنید: اگر سوار اتوبوس می‌شدید و همه صندلی‌ها پر شده بود، پیاده می‌شوید و منتظر رسیدن اتوبوس بعدی می‌شوید. بدون اینکه کیهان در زندگی شما فضا ایجاد کند، دوستان، عاشقان یا فرصت های کاری جدید شما باید حتی بیشتر منتظر می ماندند تا بیایند! اکنون زمانی است که در نهایت می توانید ببینید که انتظار به پایان رسیده است و رویاهای شما در ماه مارس و به بعد به واقعیت می پیوندند. من جامعه و فضاهایی را می بینم که اطراف شما را محبت، حمایت و تحسین دیگران احاطه کرده است. خودتان را بیرون بگذارید و کارهای ناراحت کننده را انجام دهید تا به زندگی ای که آرزویش را داشتید برسید.

فوریه 2023

هر نعمتی که به شما می رسد، اجازه ندهید دنیای اطراف شما را پرت کند. چیزی که برای یک نفر مفید است ممکن است برای دیگری جواب ندهد، بنابراین مقایسه فقط شادی را از شما می گیرد، باکره عزیز. صفحات رسانه های اجتماعی خود را برای چند روز تعطیل کنید و یاد بگیرید که چگونه در این لحظه حاضر باشید. بگذارید همه احساسات به وجود بیایند، خود را از چنگال رقابت با دیگران رها کنید و فقط باشید.

مارس 2023

این می‌تواند به چند مورد اشاره داشته باشد: ممکن است در حال حرکت باشید، وسیله نقلیه خود را ارتقا دهید، هدایای غیرمنتظره دریافت کنید، یا فرصت‌های کاری جدیدی را انتخاب کنید که قدمی در مسیر درست شما باشد. در هر صورت، فقط بدانید که همه اینها قرار است سر راه شما قرار بگیرند. پس از به اشتراک گذاشتن چیزهای مثبتی که برای شما اتفاق می افتد با عزیزانتان خجالت نکشید. آنها نیز می خواهند به سرگرمی بپیوندند! اگر در این ماه به سفر می روید، به یاد داشته باشید که جسورترین و با اعتماد به نفس ترین خودتان باشید تا افراد مناسب به پتانسیل شما توجه کنند. ممکن است در نهایت با دوست، معشوق یا شریک کاری که آرزویش را داشتید ملاقات کنید.

آوریل 2023