طالع بینی تاروت باکره: اکتبر 2022

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس، کارت خوان تاروت بصری و نویسنده ای است که آثارش پل های جادویی و مواد را برای ایجاد تغییر واقعی ایجاد می کند. رز به عنوان یک راهنما برای مشتریان خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا روابط، شغل و همه چیز را در بین آنها هدایت کنند. بیشتر بدانید در themeghanrose.com و او را دنبال کنید Tiktok، اینستاگرام و توییتر.

اکتبر 2022

شما می توانید در زندگی، شراکت ها، فرصت ها و تجربیاتی که می خواهید تماس بگیرید، باکره، اما فراموش نکنید که همه اینها جنبه انسانی نیز دارد. دیگر نیازی به غفلت از جزئیات دنیوی نیست! اتاقتان را تمیز کنید، بودجه‌تان را متعادل کنید، با نزدیک‌ترین دوستانتان تماس بگیرید و دست به کار شوید. اگر این کار را بکنید، سپتامبر برکات بزرگی برای شما به ارمغان خواهد آورد!

آگوست 2022

هشت پنتاکل: باکره، این ماه برای شما تماماً با فداکاری و ثبات همراه خواهد بود. جادو در جزئیات وجود دارد، و اگر نشانه ای بتواند به آن ضربه بزند، آن شما هستید! اینقدر درگیر فکر کردن به کارهایی که دیگران انجام می دهند یا چیزهای جدید و هیجان انگیزی در بیرون وجود دارد، نشوید. با ایجاد یک برنامه روتین که برای شما مفید است، از این ماه نهایت استفاده را ببرید. به جای مبارزه با عادات و الگوهای خود که در درون شما احساس امنیت و ثبات ایجاد می کند، چه می شود اگر شروع به دوست داشتن آنها کنید؟ اگر فقط با تغییر دیدگاه خود نسبت به فعالیت‌های روزانه‌ای که انجام می‌دادید، روشن‌تر شوید چه؟

ده پنتاکل: باکره، باکره، باکره! شما در ماه آگوست در حال چرخش هستید و به نظر می رسد که کائنات می خواهد بارها و بارها به شما برکت دهد. و به دلایل خوب! شما اکثریت سال جاری را صرف مراقبت از زخم های خود کرده اید، به آشفتگی های درونی خود گوش داده اید و برای تغییر رفتار و الگوهای راکد خود قدم هایی برداشته اید. پس وقتی شروع به درو کردن پاداش کار سخت خود در این ماه کردید، اینقدر تعجب نکنید. و چه ماهی بهتر از زمانی که زمان شروع فصل سنبله است؟

منبع

با طالع بینی ماهانه تاروت خود، باکره، ببینید چه چیزی در انتظار نشانه شماست، ادامه دهید. و اگر راهنمایی بیشتری می خواهید، بررسی کنید زرق و برقطالع بینی هفتگی یا مشورت با سایر علائم زودیاک تاروتسکوپ ماهانه.

یک راه حل آسان می تواند این باشد: تهیه یک لباس یا بطری آب جدید برای لذت بردن از تمرینات خود، نوشتن یک لیست سپاسگزاری هر روز صبح، یا قرار دادن تلفن خود در اتاقی دیگر در شب تا بتوانید خواب عمیق تری داشته باشید و بدون طغیان فوری از خواب بیدار شوید. به یاد داشته باشید، باکره، بیشتر زندگی مربوط به نحوه نگاه شما به آن است—بنابراین بگذارید ماه اکتبر ماهی باشد که در نهایت لنزی را تغییر دهید که از طریق آن به زندگی پربرکت خود نگاه می کنید.

سپتامبر 2022

چهار چوبدستی: باکره های من، چه تولد اوت داشته باشید یا یک سپتامبر، این ماه ارزش جشن گرفتن را دارد. شما دارید به زندگی خود نظم می دهید و به نظر می رسد که کائنات به شما لبخند می زند که مسئولیت پذیرفتید و مطابق با آن عمل کردید. اگر هنوز برای گرفتن تصمیمات “درست” تلاش می کنید، اکنون وقت آن است که از کمک بخواهید. به یاد داشته باشید، انجام یک کار یکسان و مکرر اما انتظار نتایج متفاوت، دستور العملی برای فاجعه است.

باکره عزیز، سال پیش رو برای شما چگونه است؟ تاروتسکوپ ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت، ترکیبی از کارت های تاروت و طالع بینی – می تواند به شما کمک کند تا بالاترین خود ارتعاشی خود را در سال 2022 بیابید. وضوح احساسات و روایت های قدیمی را که باید از آنها پاک کنید، پیدا کنید و اهداف خود را روشن کنید.