صحبت هری استایلز با کندال جنر پس از جدایی اولیویا وایلد

را شایعه گزارش ارائه شده توسط حسن نیت ارائه می شود خورشید، که ادعا می کند ~منابع مطلع~ می گویند که هری در بحبوحه جدایی (یا جدایی نامعلوم و بی پایان) از اولیویا با سابقش کندال جنر دوباره ارتباط برقرار کرده است. مانند خورشید اشاره می‌کند، این هفته شایعاتی در گوشه و کنار اینترنت منتشر شد مبنی بر اینکه کندال ممکن است در ماه اکتبر از دوست پسر دیرینه‌اش، دوین بوکر، “بی سر و صدا” جدا شده باشد، که زمان فعالیت شایعه سازی هری/کندال را مشخص می کند.

هری و کندال سال‌ها با هم قرار می‌گذاشتند/شایعه می‌شد که سال‌ها با هم قرار می‌گذاشتند (تقریباً از سال 2013 تا 2019)، اما منبع اینطور به نظر نمی‌رسد که این آخرین ارتباط مجدد نشانه‌ای از این است که آنها قصد دارند برای یک کشتی جدی تلاش کنند. لحظه.

این منبع با اشاره به برنامه های شلوغ هری و کندال که ظاهراً منجر به جدایی نهایی آنها شد، گفت: “هری و کندال نزدیک به هم قرار گرفتن را دشوار می دانستند، و همه آن مشکلات عملی که سال ها پیش با آن ها روبرو بودند هنوز وجود دارد.” “با این حال، دوستان آنها حدس می زنند که آنها ممکن است در تعطیلات با هم بنشینند. در گذشته آنها مدت کوتاهی پس از جدایی با هم رفته اند، بنابراین آنها می توانند در یک قایق تفریحی در یکی دو روز آینده در حال غرق شدن در خورشید باشند. ماه ها.”منبع

این ممکن است برای هر کسی که برای پایان دوران هری استایلز و اولیویا وایلد عزادار است کمی #خیلی زود باشد، اما خواننده/بازیگر/همسر عاشقانه بسیار مطلوب ممکن است در حال حاضر ادامه دهد. یا حرکت به عقب. یا چیزی

یکی (به معنای واقعی کلمه) به عنوان “یک LA” توصیف کرد: “هری و کندال همیشه در ارتباط بوده اند، اما با توجه به جدایی های اخیر آنها، آنها زمان بیشتری برای یکدیگر دارند. و هری گوش کندال را در مورد جدایی اش با اولیویا داشته است.” منبع” گفت. کندال یکی از معدود افرادی است که سطح شهرت و موشکافی را که هری تحمل می کند را درک می کند. او همچنین با دوران سخت خود دست و پنجه نرم می کند.