شکرگزاری 2022: سلبریتی ها چگونه روز ترکیه را امسال جشن گرفتند

روز شکرگزاری 2022 است، و سلبریتی ها برای دور دیگری از بوقلمون، خانواده، و به اشتراک گذاشتن چیزهایی که برای آن سپاسگزار هستند بازگشته اند… مطمئناً به نظر می رسد که بقیه ما چه می کنیم!

بدون مقدمه، در اینجا نحوه جشن شکرگزاری سال 2022 توسط افراد مشهور آمده است:

در حین گذراندن تعطیلات در نانتاکت، رئیس جمهور و بانوی اول با هم تماس گرفتند امروز پوشش رژه روز شکرگزاری میسی. پرزیدنت بایدن گفت: “من می خواهم از آتش نشانان، افسران پلیس و امدادگران اولیه تشکر کنم. آنها هرگز استراحت نمی کنند.” مردم. و به هر حال، ما بعداً امروز با تعدادی از سربازانمان چه در اینجا و چه در خارج از کشور صحبت خواهیم کرد.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

رئیس جمهور جو بایدن و دکتر جیل بایدن

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

پس از روز عاشقانه ترکیه در سال گذشته، این روز شکرگزاری همچنان در مورد گسترش عشق است. در حالی که ولز آدامز تولد همسرش سارا هایلند را جشن می گرفت، کیم کارداشیان با تریستان تامپسون همکاری کرد تا یک شام دوستانه برای مردان زندانی در کمپ کیلپاتریک در مالیبو ترتیب دهد. در بخشی از اینستاگرام همراه با مجموعه‌ای از عکس‌های گردهمایی‌شان نوشت: «روز شکرگزاری بر همه مردان و زنانی که امسال از خانواده‌هایشان دور هستند، مبارک باد».

صحبت از رژه روز شکرگزاری میسی که آهنگ خود را “All I Want for Christmas Is You” با حضور مهمانان ویژه دوقلوهای 11 ساله اش مونرو و مراکشی اجرا کرد. او در اینستاگرام نوشت: «روز شکرگزاری مبارک!!! ❤️❤️❤️ الان واقعا وقتشه!!! 🎄🎅🏼.”

منبع

در روزهای منتهی به روز شکرگزاری، بایدن در سنت کاخ سفید برای عفو بوقلمون ها برای جنایات ناشناخته شرکت کرد. پرندگان خوش شانس امسال شکلات و چیپ نام دارند.