شورشی ویلسون به تازگی از اولین فرزند خود استقبال کرد – به عکس ها مراجعه کنید

ویلسون شش ماه پیش با دوست دخترش رامونا آگروما با یکی دیگر از اعلان‌های اینستاگرامی که در آن آگروما را «شاهزاده خانم دیزنی» نامید، عمومی شد.

این بازیگر استرالیایی ادامه داد: من برای همیشه از همه کسانی که در این کار نقش داشته اند سپاسگزارم (شما می دانید که شما چه کسی هستید)، این سال ها در حال ساخت است … اما به ویژه می خواهم از جانشین باشکوه خود تشکر کنم که او را حمل کرد و با چنین لطفی به دنیا آورد. و مراقبت از اینکه به من کمک کردید خانواده ام را تشکیل دهم متشکرم، این یک هدیه شگفت انگیز است. بهترین هدیه!!”

او در کنار عکسی از نوزاد رویس با لباس صورتی پاستلی و جوراب تک شاخ نوشت: «فراتر از اینکه می‌خواهم تولد اولین فرزندم، رویس لیلیان را که هفته گذشته از طریق رحم جایگزین به دنیا آمد، اعلام کنم. من حتی نمی توانم عشقی که به او دارم را توصیف کنم، او معجزه زیبایی است!

محتوای اینستاگرام

تا زمان انتشار، آگروما هیچ عکس یا جزئیاتی در مورد بچه رویس به اشتراک نگذاشته است. با توجه به اظهارات ویلسون مبنی بر اینکه مسیر او به سمت مادر شدن «سال‌ها» طولانی بوده است، احتمالاً آگروما پس از تصمیم‌گیری ویلسون برای تبدیل شدن به یک والدین وارد صحنه شده است. با این حال، نام رویس کاملاً با همکاری ربل و رامونا در لباس‌های استراحت فعلی، که آن‌ها R و R نام‌گذاری کردند، مطابقت دارد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

R و R… و Baby R؟ شایان ستایش

محتوای اینستاگرام

یک مادر جدید در هالیوود وجود دارد: ربل ویلسون، 42 ساله، روز دوشنبه، 7 نوامبر، از طریق اینستاگرام فاش کرد که از طریق رحم جایگزین، به یک دختر بچه خوش آمد گفت.