شوخی های زندایا درباره عدم درک گفته های بریتانیایی دوست پسر تام هالند

روز یکشنبه در مصاحبه ای با خورشیدزندایا اعتراف کرد که حتی پس از هفت سال دوستی با او مرد عنکبوتی تام هالند همبازی او، او هنوز گاهی اوقات عبارات عامیانه بریتانیایی او را نمی فهمد.

زندایا در مورد ماجراجویی های مشترک آنها گفت: “او در آشپزخانه واقعاً خوب است، که خوشبختانه من واقعاً در معرض تصادف هستم.” اوایل یاد گرفتیم که فقط یکی از ما می‌تواند در یک زمان در آشپزخانه باشد، هر دوی ما آدم‌های کنترلی هستیم، بنابراین نمی‌توانیم با هم آنجا باشیم.

او به شوخی گفت: “من عاشق لهجه بریتانیایی هستم، اما تام سعی می کند آن را برای من توضیح دهد، هرگز قافیه های عامیانه را درک نمی کنم.” همانطور که من مفهوم را درک می کنم – اما سیب و گلابی چه ربطی به پله ها دارند؟ وقتی او تمام عبارات مختلف را به من می‌گوید دوست‌داشتنی است – اما من واقعاً متوجه نمی‌شوم!»

این زوج در چند هفته اخیر سفرهای زیادی داشته اند، از شهر زادگاه هلند، لندن دیدن کرده اند، سپس به هند و سپس به انگلستان بازگشته اند، هلند سال گذشته یک عمارت در ملکی در ریچموند، جنوب غربی لندن خریده است و این زوج در حال گذراندن زندگی خود بوده اند. زمان در خانه شش خوابه 3 میلیون پوند.

او افزود: “ما به عنوان زنان جوان این فشار را داریم که بی نقص به نظر برسیم، شغلی عالی داشته باشیم، و در حالی که همه ما می خواهیم موفق باشیم، باید با خود مهربان باشیم.”منبع

گفت: “من فکر می کنم ما باید خودمان را در آغوش بگیریم.” رضایت ستاره. من فتوشاپ شده‌ام و آن را صدا زدم زیرا این انتظارات غیر واقعی از زیبایی و اینکه ما به‌عنوان یک زن باید چه شکلی باشیم را ایجاد می‌کند… من سعی می‌کنم زنان جوان را تشویق کنم که واقعی باشند و خودشان را آنطور که هستند بپذیرند. و اگر قرار است آن را موعظه کنم، باید تلاش کنم تا آن را زندگی کنم.»

او سپس شروع به صحبت در مورد رسانه های اجتماعی و فشار برای عالی به نظر رسیدن در اینستاگرام کرد.