«شما» فصل 5 – تاریخ انتشار، اخبار، بازیگران، اسپویلرها و تریلر

ما همچنین می دانیم که نتفلیکس سعی کرد جنا اورتگا را برای فصل 4 بازگرداند تا نقش خود را در نقش الی آلوز بازی کند، اما متاسفانه او چهار شنبه برنامه فیلمبرداری اجازه آن را نمی دهد. بنابراین اکنون ما انگشتان دست خود را به هم زده ایم تا او بتواند به فصل 5 بازگردد.

تاریخ انتشار برای چیست شما فصل 5؟

پیش نمایش بازیگران «شما» در تست بازیگری شرکت می کنند
بعد از اون کل باشگاه مبارزهپیچ و تاب داستان جو نیز کیت بسیار ثروتمند که ریس بود (و مسئول تمام قتل های ریس بود)، توانست همه چیز را برای او مرتب کند و جو را به عنوان قهرمانی که مرگ خود را برای فرار از عشق جعل کرده در رسانه ها به تصویر بکشد. او سپس می‌تواند به نیویورک برگردد و با نام اصلی خود زندگی کند، اما فصل در یک صخره بزرگ به پایان می‌رسد. جو بالاخره کاری را انجام داد که تقریباً برای چهار فصل کامل از انجامش امتناع کرد: اعتراف کرد که او یک قاتل است و در این کار خوب است.

بازیگران باید قبلاً از این موضوع مطلع بوده باشند، زیرا قطعاً در مورد فصل 5 در این ویدیو صحبت شده است:منبع

پن باگلی اساساً همه اینها را در مصاحبه و با او پیش بینی کرد IndieWire جایی که او گفت: “برای من احساس می‌کنم که باید فصل دیگری را انجام دهیم. برای من احساس می‌کنم که جو باید آنچه را که به سراغش می‌آید به دست بیاورد، و اکنون او باید بیشتر سقوط کند زیرا او این همه قدرت و ثروت را دارد.” او سپس افزود: «ما همیشه می‌خواستیم مسئولیت‌پذیر باشیم و این فقط چیزی نیست که بتوانیم اجازه دهیم به کار خود ادامه دهیم، زیرا خوب کار می‌کند.»

بنابراین به نظر می رسد که او حداقل یک مورد دیگر را در پیش دارد!

چه اتفاقی قرار است در آن بیفتد شما فصل 5؟

بله، و متاسفانه، این آخرین نمایش خواهد بود. نتفلیکس امروز تایید کرد.

هر فصل از شما در حالی که جو به مکان جدیدی می رود و سعی می کند از گذشته کثیف (و قاتل) خود فرار کند، تمایل دارد یک بازیگر جدید جدید بیاورد. اما با بازگشت جو به نیویورک، باز می شود تا شاهد بازگشت برخی از همان شخصیت های فصل 1 باشیم، مانند دوست کتابفروشی اش ایتان (با بازی زک چری) یا همسایه قدیمی اش پاکو (با بازی لوکا پادووان). او در پایان فصل 4 با کیت بود، بنابراین به نظر می رسد شارلوت ریچی بازیگر زن نیز در لیست بازیگران فصل 5 حضور داشته باشد.

نیمه دوم شما فصل 4 بالاخره برای همه ما عرضه شد تا از آن لذت ببریم (و برخی از ما در حالی که از میان انگشتانمان نگاه می کنیم تماشا کنیم). در قسمت آخر، (و در اینجا یک مورد انتظار می رود هشدار اسپویلر!جو پس از انجام یک ولگردی و ولگردی کشنده دیگر، یک بار دیگر از شهر پریده است، اما این بار او در حال تغییر اوضاع است و به جای جدیدی نرفته است – او به زمین های قدیمی خود در نیویورک بازگشته است.