شمال غرب چیزهایی را از چهارشنبه بازسازی کرد و نتایج به طور جدی چشمگیر هستند — ویدیو را تماشا کنید

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

اما سرگرمی به همین جا ختم نشد، زیرا نورث دومین TikTok را ارسال کرد. در این کلیپ خاص کیم کارداشیان ظاهر می شود. مادر نورث که روی یک صندلی نشسته است، سعی می کند صورتش را صاف نگه دارد، زیرا چیزی بالای سرش می خزد.

این پست در ابتدا در ووگ نوجوانان.
منبع

نورث وست به عنوان یک آرایشگر ویژه FX مهارت های جدی دارد. دختر نه ساله کیم کارداشیان مدت کوتاهی پس از به نمایش گذاشتن یک تحول وحشتناک در TikTok قبلی، بازی Thing را از نتفلیکس آغاز کرد. چهار شنبه.

برای کسانی که با همه چیز آشنا نیستند خانواده آدامز، Thing یک دست تکه تکه شده است که اساساً یک عضو اضافی از خدمه گوتیک است. این شخصیت ترسناک اما دوست‌داشتنی نیز نقش بسیار مهمی در راه‌اندازی مجدد نتفلیکس ایفا می‌کند. در حالی که سریال تیم برتون از بازیگری استفاده می‌کرد که لباس بدن جلوه‌های ویژه‌ای را پوشیده بود تا نسخه Thing را بسازد، نورث از گریم استفاده کرد.

به نظر می رسد که این درس ها قطعا نتیجه می دهند، و با استفاده مداوم نورث از TikTok، به احتمال زیاد به زودی شاهد نمایش استعدادهای بیشتری از او خواهیم بود.

بر اساس TikTok خود، نورث از آرایش ویژه FX برای تبدیل دست خود به Thing استفاده کرد. در کلیپ بسیار سریع، نورث محصولات مختلفی از جمله سایه چشم قرمز و خون تقلبی را روی دستش می‌مالد. ویدئو با رسیدن نورث به پشت سر او به پایان می رسد و به نظر می رسد که چیزی بالای سر او می خزد.

محتوای TikTok

کیم قبلاً در مورد عشق نورث وست به آرایش صحبت کرده بود جذابیتنورث واقعاً به گریم جلوه‌های ویژه علاقه‌مند است، و او واقعاً در آن مهارت دارد. من معلمی دارم که می آید و آرایش جلوه های ویژه را به او نشان می دهد – جایی که مثل زخم و خون و هزاران چیز است.

این اولین باری نیست که عشق TikTok North برای چهارشنبه آدامز را می بینیم. اوایل این ماه، او در این ویروس شرکت کرد چهار شنبه رقص تیک تاک آن ویدئو همچنین دارای آرایش قابل توجهی بود که نورث برای پایان کلیپ دگرگونی بسیار الهام گرفته از گوت را به نمایش گذاشت.