شعله دوقلو در مقابل نشانه های همدل، به این معنی: کدام بهتر است؟

تفاوت اصلی بین شعله دوقلو و جفت روح در این است که شما می توانید چندین جفت روح مختلف و فقط یک شعله دوقلو داشته باشید. این بدان معنا نیست که شعله های دوقلو “بهتر” هستند. در واقع اتصالات دو شعله کار زیادی را می طلبد. شما فقط یک روز از خواب بیدار نمی شوید و تصمیم می گیرید که یک نفر شعله دوقلوی شما باشد. ارتباط شما باید بیدار شود و هر دوی شما باید برای درک عمق رابطه آماده باشید. در نقطه مقابل طیف، یک جفت روح برای ایفای این نقش نیازی به انجام کار یا یادگیری ندارد.

آیا شعله دوقلوی شما می تواند همنوع شما باشد؟

عرشه عشق: 70 کارت برای برافروختن جاذبه، اشتیاق و عاشقانه

کتاب های کرونیکل
amazon.com

یک جفت روح بیشتر شبیه همدمی است که همیشه با او احساس راحتی می کنید. شما ممکن است باورها، تجربیات یا احساسات مشابهی داشته باشید، یا ممکن است نداشته باشید. جفت های روحی شما – بله، جمع – می توانند افراد زیادی باشند که روح یا روح شما را در طول زندگی شما به نحوی لمس کرده اند. هیچ قانونی برای ظاهر یا احساس یک جفت روح وجود ندارد، این چیزی است که شما بر اساس کشش مغناطیسی که نسبت به یکدیگر احساس می کنید تصمیم می گیرید.

شعله دوقلو در مقابل جفت روح

ببخشید اما نه. اول از همه، شعله دوقلوی شما حتی لازم نیست کسی باشد که می‌شناسید، در حالی که یک جفت روح فردی است که از نظر روحی در سطح شخصی با او همسو هستید. مراحل مختلفی برای تبدیل شدن به شعله دوقلوی یک فرد وجود دارد، اما زمانی که شخصی جفت روح شما باشد، فقط این احساس را دارید که در طول زمان یکدیگر را می شناسید. به اندازه انرژی شعله دوقلو پیچیده نیست و برای تشخیص اتصال نیازی به تلاش زیادی ندارد.

آیا این فقط من هستم یا همه اکنون شریک زندگی خود را “شعله دوقلوی” خود می نامند؟ و این فقط دوست شما از پست اینستاگرام دبیرستانی نیست که سالگرد او را جشن می گیرد. افراد مشهوری مانند آلیشیا کیز و مگان فاکس نیز شرکای خود را “شعله های دوقلو” می نامند.

نزدیک به سه سال پیش، مگان فاکس در مورد دوست پسرش ماشین تفنگ کلی گفت: “من فوراً می دانستم که او چیزی است که من یک شعله دوقلو می نامم.” “به جای هم روحی، شعله دوقلو در واقع جایی است که روح به سطحی به اندازه کافی بالا رفته است که می تواند همزمان به دو بدن مختلف تقسیم شود. بنابراین ما در واقع دو نیمه از یک روح هستیم، من فکر می کنم. و من این را تقریباً بلافاصله به او گفتم، زیرا بلافاصله آن را احساس کردم. احساسات او تعریف دقیق شعله های دوقلو است – دو موجودی که زمانی یک موجود بودند، که اکنون دو هستند، و آنها در آرزوی اتحاد دوباره در این زندگی هستند.

19.95 دلار

شعله دوقلو چیست؟

در این مرحله، احتمالاً از خود می‌پرسید، شعله دوقلو چیه؟ خوب، به بیان ساده، شعله های دوقلو دو موجود مجزا هستند که قبلا یکی بودند. همانطور که از نامش می گوید، شعله ای است که به دو قسمت تقسیم می شود. شما یک شعله هستید و شعله دیگر فردی است که با او هم افزایی و ارتباط قوی احساس می کنید. ممکن است یک کشش عاطفی قدرتمند وجود داشته باشد که شما را به هم نزدیک کند. بالاخره این نیمه دیگر شماست. با این حال، هر دو شعله باید بیدار شوند تا یکدیگر را تجربه کنند. اگر نه، پس همیشه یک حس «باید»، «می‌توانست» و «باید» وجود دارد. برخلاف تصور رایج، شعله دوقلو اینطور نیست دارند کسی باشید که عاشقانه دوستش دارید درعوض، ممکن است کسی باشد که با او ارتباط نزدیک کارمایی، روحی و عمیقی دارید.

جفت روح چیست؟

به بیان دیگر، شعله دوقلو شما است قسمتی از روح شما، در حالی که جفت روح شما کسی است که روح شما احساس می کند با او در خانه است. یک شعله دوقلو چیزی در مورد خودتان به شما می آموزد، در حالی که یک هم روحی شما را به عنوان یک دوست، عاشق یا محرم حمایت می کند. شما می توانید بیش از یک جفت روح داشته باشید، اما فقط یک شعله دوقلو.منبع