شر می گوید دوست پسرش الکساندر ادواردز را دوست دارد: “ما مثل نوجوانان می بوسیم”

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

وقتی از او در مورد کیفیتی که در مورد ادواردز بیشتر تحسین می کند پرسیدند، او پاسخ داد“او مهربان، باهوش، خنده دار است… و ما [kiss] مثل نوجوانان.»

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع

چر به طور مستقیم با طرفداران در مورد رابطه خود با الکساندر “AE” ادواردز صحبت می کند.

او گفت: “روی کاغذ این عجیب به نظر می رسد (حتی 2 من). توییت کرد در 24 نوامبر. AE می گوید [love] ریاضی بلد نیست.»

محتوای توییتر

او 36 سال دارد و وارد است [the] در نهایت او به دنبال من آمد تا اینکه در وسط یکدیگر را ملاقات کردیم توییت کرد. “او هست [the] یکی ثابت، من یک آدم بداخلاق هستم. ما همدیگر را دوست داریم… خانم ها هرگز تسلیم نمی شوند. هیچ یک [of us] می خواستم طولانی کنم [flights]” شر گفت همه چیز برای او پس از یک سفر “جادویی” به پاریس تغییر کرد.

در پاسخ به یکی از طرفداران که تهیه کننده را “خیلی خوش تیپ” خطاب کرد، شر نوشت“من به مردان ویژگی هایی که آنها ندارند نمی دهم. این یک فاجعه دستور 4 است. او «نه» رنگ موی او، [diamond] کباب. من [love] او چون نمی ترسید.» در حالی که او می گوید آنها “کاملاً مطابقت دارند”، شر اعتراف کرد که فاصله سنی ایده آل نیست. او اضافه کرد: “ای کاش جوانتر بودم، آره؟”

محتوای توییتر

سه هفته پس از عکس گرفتن با مدیر موسیقی 36 ساله، این نماد 76 ساله عکسی از دوست پسر خود را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت. “AE آویزان [Out]او قبل از اینکه مشغول پاسخ دادن به سؤالات طرفداران شود، در 23 نوامبر توییت کرد. در مورد فاصله سنی شان، شر به یکی از دنبال کنندگانش گفت که ادواردز به دنبال او بود.