شرکت ارائه‌دهنده خدمات شبکه پیراسیس

می توان گفت تمام سازمان ها، ارگان های دولتی و خصوصی از خدمات IT و شبکه بهره مندند. در این مطلب قصد داریم شما را با دانش IT و شبکه و هم‌چنین خدمات آنها بیشتر آشنا کنیم. به این ترتیب در مورد کیفیت خدماتمان، امور مالیاتی و سایر مسائل مشابه هیچ نگرانی نخواهید داشت. اطلاعات و همه جزئیاتی که به خاطر خدماتمان در اختیارمان است را مستند در اختیارتان می‌گذاریم.

خدمات مجازی سازی شبکه و سرور

شرکت ارائه‌دهنده خدمات شبکه پیراسیس

وجود یک شرکت مشاوره آی‌تی و دانش بنیان در شرکت شما می‌تواند موجب شود تا کسب و کار شما امن و کارآمد باقی بماند و در مسیر درست خود پیش رود. افرادی که در زمینه پشتیبانی شبکه فعالیت می کنند به طور معمول از رشته های کامپیوتر با گرایش شبکه، نرم افزار با رشته برق فارغ التحصیل شده اند. در برخی موارد این افراد با شرکت در دوره های میکروتیک و سیسکو مهارت کار با شبکه را یاد گرفته اند. تیم خدمات و پشتیبانی صدر همواره تلاش می کند با مجموعه‌ای از روال ها ، ابزارها و مستنداتی که حاصل بیش از 10 سال کار مستقیم و مستمر با مشتریان و بررسی الگو های موفق جهانی است، خدماتی عالی و در خور مشتریان را در استقرار نرم افزار ها ارائه دهد.

۱۲. خدمات دوربین تحت شبکه

شرح وظایف پشتیبان شبکه های کامپیوتری شامل انجام تجزیه و تحلیل کاربر، عیب ‌یابی و پیگیری مشکلات تا زمانی که به طور رضایت ‌بخشی برطرف شود، می‌ شود. همچنین مستلزم اعمال سیستم Helpdesk برای ثبت صحیح، مستند سازی و به‌ روز رسانی درخواست ‌های مشتریان است. بخشی از وظایف او اطمینان از این است که همه رویه‌ ها و سیستم‌ های کاری از استانداردهای تعیین ‌شده امنیتی و کنترل کیفیت پیروی می‌ کنند. از او انتظار می رود که همیشه از حفظ یکپارچگی شبکه و امنیت، از جمله محافظت در برابر بد افزار، دسترسی رمز عبور، دسترسی از راه دور، دسترسی مزاحمان و دسترسی به فایل اطمینان حاصل کند. متخصصان پشتیبانی شبکه های کامپیوتری که به آنها متخصص پشتیبانی فنی نیز گفته می شود، افرادی هستند که این وظایف را انجام می دهند. پشتیبان شبکه مشکلات شبکه کامپیوتری را تجزیه و تحلیل، عیب یابی و ارزیابی می نند و نقش مهمی در نگهداری شبکه های سازمان مانند انجام پشتیبان گیری از فایل ها و به روز رسانی سیستم ایفا می کند.

را ه اندازی صفر تا صد زیر ساخت شبکه، از راه اندازی سخت افزاری مانند داکت کشی و کابل کشی و نصب تجهیزات تا نصب سیستم و سرویس های نرم افزاری همگی از اقداماتی است که در حوزه ی خدمات شبکه صورت می گیرد. راه اندازی شبکه یکی از خدمات ارایه شده توسط تک دیتا به مشتریان می باشد . راه اندازی شبکه بصورت کلید در دست شامل طراحی زیرساخت شبکه ساخت یافته ، کابل کشی ساخت یافته شبکه ، راه اندازی سیستمهای تلفن مرکزی سانترال و آی پی تلفنی ویپ، باز سازی شبکه ها ی قدیمی و طراحی اتاق سرور یا دیتاسنتر و …می باشد. بعد از آنالیز کردن وضعیت شبکه ایرادات و مشکلات شبکه را شناسایی کرده کارشناسان ما شروع به رفع اشکلات می کنند اول سخت افزار های معیوب را تعمیر می کنند و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن ها می کنند.

قیمت و تعرفه خدمات شبکه

جهت خرید محصولات یا استفاده از خدمات با شماره های شرکت در ارتباط باشید. برپا سازی هر شبکه کامپیوتری تابع مجموعه سیاست هائی است که با استناد به آنان در ابتدا طراحی منطقی شبکه و در ادامه طراحی فیزیکی، انجام خواهد شد. پس از اتمام مراحل طراحی، امکان پیاده سازی شبکه با توجه به استراتژی تدوین شده، فراهم می گردد.

  • از پاک شدن ناگهانی اطلاعات شبکه جلوگیری می کند و نمیگذارد این اتفاق رخ دهد.
  • بنا به نیاز و یا درخواست مشتری، امکان استقرار کارشناس در سازمان ها را نیز فراهم نموده ام.
  • این شرکت با داشتن کارشناسان متعهد و ارائه خدمات متفاوت در زمینه پشتیبانی شبکه و خدمات شبکه توانسته جلب رضایت بسیاری از مشتریان خود را طی این سالیان طولان داشته باشد و همواره سعی می نماید با ارائه خدمات مطلوب و به موقع اعتماد بیشتری نسبت به خدمات خود جلب نماید.
  • ارائه کلیه خدمات مربوط نصب تجهیزات شبکه , کاب کشی شبکه ( اجرای کابل کشی ساخت یافته کابل مسی و فیبر نوری ) , آرایش رک ها , تعرفه خدمات کامپیوتری 1400 نصب پچ پنل و کیستون و …..
  • نکته قابل تامل در VoIP این است که می توان داده های صوتی را با سرویس های شبکه مانند VPN ارسال کرد و از این رو برقراری تماس از خارج شبکه نیز امکان پذیر می شود.