شرل همسر بریتنی گرینر در مراسم اهدای جوایز زنان سال گلمور خواستار نامه های حمایتی شد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

شرل اضافه کرد که علیرغم قدرت همسرش، “او صد در صد خوب نیست، و من نمی توانم برای کاهش درد او انجام دهم. اما من از ته قلبم معتقدم که در حالی که نمی توانم او را برگردانم، کلمات می توانند تفاوت ایجاد کنند.» او سپس مهمانان و بینندگان را به طور یکسان تشویق کرد تا یادداشتی برای بریتنی بنویسند تا از ستاره 32 ساله بسکتبال حمایت کنند، چه با مراجعه به weareBG.org یا با استفاده از هشتگ #WeAreBG. او همچنین پیام اخیر خود را برای همسرش به اشتراک گذاشت:

“عزیزم، دلم برای همه چیز تو تنگ شده است. مخصوصا دوستی شما من این را بدیهی می دانستم که بتوانم با شما صحبت کنم. خودم را در حال برداشتن تلفنم می‌بینم، فقط می‌نشینمش، زیرا صدای تو تنها صدایی است که می‌خواهم بشنوم. او گفت:” می دانم که قلبت در حال حاضر سنگین است عزیزم. کاش اینجا بودی تا تمام عشقی که تو را احاطه کرده حس کنی. شما فراموش نشده اید. بنابراین، سر خود را بالا نگه دارید. این نیز بگذرد! دوستت دارم و نمی توانم منتظر روزی باشم که تو را در آغوش بگیرم! عشق، رله.”

منبع

اوایل پاییز امسال، بریتنی گرینر، ستاره WNBA به اتهام حمل مواد مخدر به 9 سال و نیم زندان در روسیه محکوم شد و همین هفته گذشته، درخواست تجدیدنظر او از این حکم رد شد. از زمانی که او برای اولین بار در ماه فوریه در کشور بازداشت شد، دولت آمریکا و سازمان‌های مختلف حقوق بشر برای بازگرداندن او به خانه شبانه‌روز تلاش می‌کنند. اما هیچ کس سخت تر از همسر بریتنی، شرل گرینر، برای او مبارزه نکرده است.

او به مهمانان گفت: “هشت ماه گذشته را بر امواج غم و اندوه گذراندم و صادقانه بگویم، فقط در کمال ناباوری بود.” من نمی توانم باور کنم که امروز در مقابل شما بچه ها ایستاده ام و بدون زندگی با شخص مورد علاقه ام، بزرگترین عشقم، پناهگاهم زندگی می کنم.

محتوای اینستاگرام

سخنرانی برای حاضران در زرق و برق مراسم انتخاب زنان سال 2022 در شهر نیویورک در روز سه‌شنبه، 1 نوامبر، Cherelle ماه‌های عدم اطمینان و ناامیدی را که با آن روبرو شده است توصیف کرد و امیدوار بود که اخباری مبنی بر بازگشت سالم همسرش به دست آید.