شرح جدول زمانی طلاق تام بردی و ژیزل بوندشن


شایعات حاکی از آن است که تام بردی و ژیزل بوندشن وکیل خود را حفظ کرده اند و در حال آماده شدن برای طلاق هستند – خبری که پس از ماه ها گمانه زنی مبنی بر اینکه ازدواج این زوج در وضعیت متزلزلی قرار دارد منتشر می شود. از گزارش‌های مربوط به یک «دعوای حماسی» تا ادعاهایی که این زوج «جدا از هم زندگی می‌کنند»، تقریباً یک روز بدون به‌روزرسانی چشمگیر نمی‌گذرد—بنابراین ما همه آنها را در یک مکان قرار داده‌ایم تا پیگیری کنیم. انگشتان عبور از این جدول زمانی با این دو کار به پایان می رسد!

~حدود 2020

تام در مصاحبه ای با هاوارد استرن در مورد تأثیری که حرفه اش بر ازدواجش داشته است صحبت می کند و می گوید که ژیزل احساس می کند “نقش خود را برای خانواده” انجام نمی دهد و “احساس می کند که من تمام فصل فوتبال بازی می کنم و او این کار را انجام خواهد داد. مراقبت از خانه. او از ازدواج ما راضی نبود. بنابراین من نیاز داشتم که تغییری در آن ایجاد کنم. حرف او این بود، “خب، بله، البته این برای شما کار می کند. همه چیز برای شما مفید است. اما اینطور نیست.” برای من کار نمی کند.”

بدیهی است که برای چندین سال پس از این، همه چیز خوب بود، بنابراین به این نقل قول کمی پیش زمینه توجه کنید تا به ….

11 آگوست 2022

تام از تمرین با تیم تامپا بی باکینرز معاف شده است و سرمربی تیم تاد بولز می گوید که او با “چند چیزهای شخصی” سروکار دارد.

تام توضیح می دهد: “امروز تام معاف شده است.” او می‌برد… او بعد از تنسی به جایی برمی‌گردد.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

27 آگوست 2022

پس از 11 روز غیبت از تمرین، تام برمی گردد و به خبرنگاران می گوید (از طریق TMZ) “هرکسی موقعیت های مختلفی دارد که با آن دست به گریبان است، و همه ما چالش های منحصر به فردی در زندگی خود داریم. من 45 ساله هستم، مرد. زندگی به بهترین شکل ممکن. می دانید، این یک روند مداوم است.”

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

1 سپتامبر 2022

صفحه ششم گزارش می دهد که تام و ژیزل در وسط یک “دعوای حماسی” هستند و ادعا می کند که او از مجتمع خانوادگی در تامپا برای سفر به کاستاریکا خارج شده است.

یک منبع می گوید: «تام و ژیزل در حال حاضر در حال دعوا هستند،» در حالی که منبع دیگری می افزاید: «در رابطه با تصمیم او برای بازنشستگی مشکلی در ازدواج وجود دارد. ژیزل همیشه با بچه ها همراه بوده است. آنها توافق کرده بودند که او برای تمرکز روی خانواده بازنشسته شود، سپس نظرش را تغییر داد.

ucla ioes از باربرا استرایسند و ژیزل بوندشن در جشن علمی هالیوود 2019 تقدیر می کند

استفانی کینانگتی ایماژ

7 سپتامبر 2022

مردم گزارش می دهد که تام و ژیزل در مورد تصمیم او برای بازنشستگی “تنش زیادی” را تجربه می کنند و آنها در “تصله سختی” هستند.

یک منبع می گوید: “تنش زیادی وجود دارد. زمانی که او بازنشستگی خود را اعلام کرد، او بسیار خوشحال شد و وقتی او دوباره به این موضوع بازگشت، اصلاً هیجان زده نشد.” او می‌خواهد از این مشکل عبور کند و اوضاع بهتر شود.»

11 سپتامبر 2022

ژیزل در توییتی از تام حمایت می کند…

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

اما در اولین بازی خود در فصل حاضر نمی شود. یک خودی می گوید مردم، همه اینجا می‌دانند که تنش وجود دارد، اما نمی‌دانیم چقدر جدی است. بنابراین ما فقط درباره ژیزل با او صحبت نمی‌کنیم. این موضوعی نیست که کسی بخواهد با او مطرح کند.»

12 سپتامبر 2022

یک منبع می گوید مردم که «بازگشت به تامپا پس از بازنشستگی باعث ایجاد فشار بر جنبه شخصی او شد [Tom’s] زندگی ژیزل ناامید است و از حرفه‌اش در برابر خانواده‌شان که همیشه از او حمایت کرده‌اند، بیزار است.”

سوپر کاسه lv

کوین سی کاکسگتی ایماژ

13 سپتامبر 2022

ژیزل با او مصاحبه می کند ال گفت: “من وظیفه خود را انجام داده ام، که این است [to] آنجا باش برای [Tom]. من به بوستون نقل مکان کردم و روی ایجاد یک پیله و محیطی دوست داشتنی برای فرزندانم تمرکز کردم تا در آن بزرگ شوند و از او و رویاهایش حمایت کنند. دیدن موفقیت فرزندانم و تبدیل شدن به انسان های زیبای کوچکی که هستند، دیدن موفقیت او و رضایتمندی در حرفه اش – باعث خوشحالی من می شود. در این مرحله از زندگی ام، احساس می کنم در این زمینه کار خوبی انجام داده ام. من یک لیست بزرگ از کارهایی که باید انجام دهم، دارم، که می خواهم انجام دهم. در 42 سالگی، احساس می‌کنم با هدفم ارتباط بیشتری دارم.»

او همچنین می‌گوید: «من به عنوان یک مادر و به عنوان یک همسر از این طریق احساس رضایت می‌کنم. و حالا نوبت من است.”

16 سپتامبر 2022

یک منبع می گوید مردم تام و ژیزل بیش از یک ماه است که جدا از هم زندگی می کنند، در حالی که یک سرگرمی امشب اینسایدر می‌گوید: «ژیزل مدتی است که به تام می‌گوید که باید زمان بیشتری را با خانواده بگذراند و پس از بازنشستگی، او فکر می‌کرد که به خواسته‌اش می‌رسد. زمانی که تام تصمیم گرفت به NFL بازگردد، او بسیار ناراحت شد. ژیزل خیلی آسیب دیده است.”

منبع دیگری به توضیح می دهد ET “ژیزل از دست تام ناراحت است و در حال حاضر کمی فضا می‌خواهد. او دارد به حد خود رسیده است. او همیشه از تام حمایت کرده و از او حمایت کرده است، اما از آن گذشته است. او فکر نمی‌کند تام اخیراً خودش بوده است. “

28 سپتامبر 2022

صفحه ششم گزارش می دهد که تام و ژیزل هر دو در میامی پیش از طوفان ایان در حال “هنجار کشیدن” هستند، اما خاطرنشان می کند که آنها در خانه های جداگانه اقامت دارند.

4 اکتبر 2022

چندین رسانه گزارش می دهند که تام و ژیزل وکلای طلاق استخدام کرده اند. یک منبع می گوید صفحه ششم“من واقعاً هرگز فکر نمی کردم که این بحث پایان آنها باشد، اما به نظر می رسد که همینطور است. من فکر نمی کنم در حال حاضر هیچ بازگشتی وجود داشته باشد. آنها هر دو وکیل دارند و به دنبال این هستند که این انشعاب چه چیزی را در پی خواهد داشت، چه کسی چه چیزی را دریافت می کند و وضعیت مالی چگونه خواهد بود.”

هالیوود 2019 برای ورود به جشن های علمی

استیو گرانیتزگتی ایماژ

در همین حال یک منبع می گوید سرگرمی امشب که “سر و صدا در مورد مسائل زناشویی بین تام و ژیزل از اواخر تابستان شروع شد و اخیراً اوضاع بدتر و جدی تر شده است. آنها در موقعیت خوبی نبوده اند. ژیزل احساس می کند که تام شغل خود را به شغل خود ترجیح داده است. خانواده، و او از آن خسته شده است. او همچنین رویاها و آرزوهای خود را دارد و نمی خواهد مجبور باشد اهداف خود را متوقف کند. آنها در حال سنجش گزینه های خود برای آینده خود به عنوان یک خانواده هستند و به این فکر می کنند که چه مراحل بعدی ممکن است انجام شود. شبیه.”

:/ از شنیدنش متنفرم. ما این موضوع را با اخبار بیشتری به‌روزرسانی می‌کنیم، و امیدواریم تام و ژیزل آن را عملی کنند. (و اگر این کار را نکردند، او با پیت دیویدسون ریباند می کند.)منبع