شخصی به سمت شاه چارلز و ملکه کامیلا تخم مرغ پرتاب کرد

تاجگذاری پادشاه چارلز سوم برای 6 می 2023 برنامه ریزی شده است، تنها یک ماه و چند روز مانده به هفتادمین سالگرد تاجگذاری مادرش که در 2 ژوئن 1953 برگزار شد. این مراسم در کلیسای وست مینستر لندن برگزار می شود. انتظار طولانی به دلیل احترام به ایام سوگواری ملکه است.

منبع

به نظر می رسد که پادشاه چارلز افراد متنفری دارد.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

پلیس یورکشایر شمالی گفت که یک مرد 23 ساله دستگیر و در بازداشت به سر می برد. پادشاه چارلز سوم و کامیلا پارکر بولز امروز به عنوان بخشی از تور بریتانیا در یورک بودند که نشان دهنده آغاز سلطنت پادشاه جدید پس از درگذشت مادرش ملکه الیزابت دوم در ماه سپتامبر است.

پادشاه چارلز و همسر ملکه در حال قدم زدن در شهر یورک بودند که وقتی از طریق Micklegate Bar وارد شهر شدند، یک دروازه قرون وسطایی که به طور سنتی از پادشاهان به شهر استقبال می شود، تخم ها به سمت آنها پرتاب شد. اگرچه هیچ تخم‌مرغی مستقیماً به شاه یا ملکه همسر کامیلا اصابت نمی‌کند، فیلم ویدیویی نشان می‌دهد که تخم‌ها به قصد ضربه زدن به آنها پرتاب می‌شوند. کلیپ سی و دوم را مشاهده کنید، از طریق بی بی سی یورکشایر، اینجا:

محتوای توییتر

خبرگزاری PA انگلیس گزارش داد که معترض خانواده سلطنتی را هو کرد و فریاد زد: «این کشور بر روی خون بردگان ساخته شده است.» گزارش شده است که برخی دیگر از جمعیت سعی کردند با شعارهای «شرم بر شما» و «خدا حفظ کن» فریادهای معترض را خاموش کنند. پادشاه.”

پادشاه و همسرش، کامیلا پارکر بولز، صبح روز چهارشنبه هدف یک مرد تخم‌مرغ در شهر یورک قرار گرفتند. این جوان 23 ساله با هدف ضعیف بازداشت شده است آسوشیتدپرس گزارش ها.