شای میچل ممکن است به تازگی به عنوان دوجنسه ظاهر شده باشد

این ویدئو که در 5 اکتبر منتشر شد، یک دونفری است که کاربر @NourishedWithTish را در یک طرف صفحه نشان می‌دهد که می‌گوید: «اگر دوجنس‌گرا هستید، آیا یک کاناپه مخملی سبز دارید؟» کاربر @KeepItSpooky سپس این جمله را دو نفره می‌کند: «من دوست دارم چیزی در مورد زندگی‌ام اصیل ندانم». میچل این ویدئوها را دوتایی کرد و نشان داد که روی یک کاناپه مخملی سبز رنگ فرو می‌رود. سپس طرفداران نظرات او را هجوم آوردند و از او پرسیدند که آیا این ویدیو راهی است که او به دنیا بگوید دوجنسه است یا خیر.

مایا رفیکو، بازیگر نقش نوآ، گفت: «من دوجنس‌گرا هستم، بنابراین امیلی در کنار آمدن من با همه چیز بسیار مهم بود. مالیا پایلز که نقش موش را به تصویر می کشد، گفت که خط داستانی امیلی بیشترین تاثیر را برای او داشته است. «به خصوص به این دلیل که برای زنان یا افرادی که دارای هویت زنانه هستند، اصلاً چیزهای زیادی در تلویزیون وجود نداشت. و اگر اینطور بود، از طرق مختلف فتیش شده بود. داستان او و مبارزاتی که از سر گذرانده خلوصی دارد. بنابراین اینکه بتوانیم از نظر ظاهری به عنوان یک شخصیت عجیب و غریب در نمایش شناخته شویم، بسیار جالب بوده است.”

امیلی فیلدز تنها تصویر عجیب و غریب میچلز روی صفحه نمایش نبوده است. او نقش استلا را بازی می کند صورت عروسکی، یک شخصیت آشکارا عجیب و غریب. و او در نقش هلو سلینجر را بازی کرد شما، که عاشق BFF Beck خود است.

مردم همیشه از من می پرسند، تو نقش یک شخصیت همجنس گرا را بازی می کنی؟ آیا شما همجنسگرا هستید؟ آیا رو راست و صادق هستی؟ شما این هستید؟ میچل گفت این تو هستی؟» «ببین، امیلی به خودش برچسب نمی زند، و من هم به خودم برچسب نمی زنم. من عاشق روح یک نفر شدم عشق عشق است، و این چیزی است که من به گفتن آن ادامه خواهم داد.»

محتوای TikTok

شای میچل در گذشته آشکارا گفته بود که جذب همه جنسیت‌ها شده است و از برچسب زدن به تمایلات جنسی خودداری کرده است. اما یک Tiktok جدید طرفدارانی دارد که فکر می کنند ستاره به تازگی به عنوان دوجنسه ظاهر شده است.

میچل در گذشته در مورد جذابیت خود به همه جنسیت ها صحبت کرده است. در سال 2017 او گفت حداکثر که او مانند او به تمایلات جنسی خود برچسب نمی زند دروغگوهای کوچک زیبا شخصیت، امیلی فیلدز.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این مقاله برای اولین بار در ووگ نوجوانان.
منبع

البته، ارسال یک TikTok به طور کامل هویت یک فرد را تأیید نمی کند و شی میچل اگر نمی خواهد نیازی به برچسب گذاری جنسیت او ندارد. اما در این میان، طرفداران مطمئناً از او روی کاناپه مخملی سبز لذت می برند.

در کامنت های پست میچل، بسیاری از طرفداران خاطرنشان کردند که شناسایی او به عنوان دوجنسه به دلیل نقشی که شخصیت او در کمک به بسیاری از جوانان برای تعیین دقیق تمایلات جنسی خود ایفا می کند، بسیار مهم است. بازیگران جدید Pretty Little Liars: گناه اصلی به تین ووگ گفت که امیلی فیلدز چقدر برای آنها اهمیت دارد.