شایعات دوستیابی دوآ لیپا و ترور نوح پس از بوسه در نیویورک

امروز در اخبار بعد از ظهر پنجشنبه که واقعاً برای آن آماده نبودید، به نظر می رسد که دوآ لیپا و ترور نوح قرار ملاقات دارند. دیلی میل عکس‌هایی از Dua و Trevor در حال بوسیدن و در آغوش گرفتن در یک شب دنج در شهر نیویورک منتشر کرد، جایی که آنها در خانه خانم لیلی شام خوردند. عکس‌ها را اینجا ببینید، اما این نشریه خاطرنشان می‌کند که آن‌ها “شیمی ستاره‌ای دارند” و شب را با یک “بوسه عاشقانه” به پایان رساندند.

و قبل از اینکه بپرسید، بله، منبعی وجود دارد که در حال چت کردن بود: “آنها بی سر و صدا دور از دیگران در رستوران نشسته بودند.” “معلوم بود که آنها با همدیگر بودند و در تمام مدت غذا نزدیک به هم می نشستند. آنها با هم رفتند و راه افتادند، برای آغوش های طولانی و در بوسه دوم با در آغوش گرفتن توقف کردند.”

دوآ آخرین بار با انور حدید، برادر جیجی و بلا حدید که دسامبر گذشته از او جدا شد، در ارتباط بود. در همین حال، ترور اخیراً با مینکا کلی مرتبط بود. ما هفتگی تایید کرد که آنها در ماه می از هم جدا شدند، اما یک منبع در آن زمان گفت که آنها “مدتی است که از هم جدا شده اند” و “هیچ نیت بدی وجود ندارد و همه چیز بین آنها دوستانه است.”

ترور در مورد زندگی شخصی خود بسیار خصوصی است، اما در مورد ~سبک لاس زدن~ خود صحبت کرد مردم در حال حاضر در سال 2017، گفت: «وقتی با یک زن آشنا می‌شوم، هنوز هم بچه دبیرستانی هستم. “سلام، نام من ترور است.” هرگز با شوخی باز نکنید. این وحشتناک ترین چیز است. جوک نیاز به زمینه دارد. بدون زمینه، شما فقط یک فرد تصادفی هستید که آمدید و به کسی گفت که از او افتاده است [heaven] یا تصادفی، و اگر آن را خراب کنید، بدتر به نظر می رسید و به نظر می رسد توهین است. بدون طنز! فقط بگو سلام. خودشه!”

اشاره شد!منبع