شاون مندز و کامیلا کابلو می دانند چگونه به تناسب اندام در باشگاه هماهنگ شوند

شاون مندز و کامیلا کابلو به تازگی با هم آشتی کرده‌اند، اما آنها در حال حاضر لباس‌های مناسب می‌پوشند. این دو، که در سال 2022 به زمان رابطه خود پرداختند، ماه گذشته با احیای مجدد آن در کواچلا، طوفانی در رسانه های اجتماعی ایجاد کردند. و آن‌ها هنوز هم قوی هستند، حداقل اگر عکس‌هایی که از آنها در حال خروج از یک باشگاه ورزشی در شهر نیویورک هستند، قابل دیدن باشد.

خرگوش بد و کندال جنر هستند که با چکمه‌های پوست مار تکنو-رودئو کار خود را در محوطه انجام می‌دهند. هیلی و جاستین بیبر پس از سال ها مخالفت با زیبایی شناسی شخصی یکدیگر، بالاخره مانند یکدیگر لباس می پوشند. کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر کار خود را در سبک راک اند رول انجام می دهند و قطعاتی از کمد لباس یکدیگر را قرض می گیرند. آستین باتلر و کایا گربر کفش‌های آدیداس خود را به سبک رترو ست می‌کنند.منبع

مندز لباس مخصوص باشگاه ورزشی خود را با پیراهن مشکی نایک، شورت بلند تا ران و یک جفت Reebok Club Cs پوشیده بود. کابلو با پسرش با یک دامن تنیس چین دار مشکی، کتانی مشکی و یک تاپ باشگاهی که عرق را بیرون می‌کشد، دوقلو شد. هر دو چهره خود را (البته نه چندان خوب) از لنزهای پاپاراتزی در سایه های سیاه پوشانده بودند. وقتی به آن می رسد بسیار شیک است. سورتا می گوید: “ما قوی تر از همیشه هستیم.”

و مطمئنا، این دو نفر فقط برای چرخش لباس پوشیده بودند. یا بوکس یا از هر کلاسی که با هم لذت می برند. اما انجام این کار با وسایل همسان، به رنسانس گسترده‌تری از لباس‌های ترکیبی اشاره می‌کند. ما رسماً در عصر طلایی دیگری از سلبریتی های جفت پوش، لباس پوشیده و دوست داشتنی هستیم. از زمانی که بریت و جی تی پرچم جین سه تایی و دوبل را به اهتزاز درآوردند، چنین لباس‌های هماهنگ را ندیده‌ایم.

گاتهام

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید: هیچکدام از این دو به نظر نمی‌رسیدند که وقتی از باشگاه بیرون می‌رویم عرق کرده‌ایم. (باید درخشش یک شانس دوم در عشق باشد!) دوماً، آنها پیشنهاد می کنند که اگر باید با همسرتان ورزش کنید، بهتر است آن را در تناسب اندام انجام دهید.