شاون مندز و سابرینا کارپنتر شایعه عاشقانه: آنچه می دانیم

روز دوشنبه، شاون و سابرینا در شهر قدم زدند، و با وجود اینکه با عکس‌های به دست آمده لبخند زدند و گپ زدند. صفحه ششم، این دو هیچ لحظه PDA آشکاری نداشتند. سابرینا یک هودی مشکی و شلوار گرمکن پوشیده بود، در حالی که شاون یک ژاکت جین، سه راهی سفید و شلوار مخملی به تن داشت.

منبع

شما قبلاً می دانید که ما این زوج جدید شایعه شده را زیر نظر داریم – و در هر صورت، ما برای این دوستی اینجا هستیم. در زیر هر آنچه می دانیم که آیا شاون مندز و سابرینا کارپنتر با هم قرار دارند یا نه.

9 مارس 2023: شاون و سابرینا با هم از یک مهمانی بیرون رفتند

مطابق با صفحه ششمنکته DeuxMoi می‌گوید که شاون و سابرینا در رستورانی در لس‌آنجلس، هورسز، «خیلی راحت» و «به وضوح در یک قرار ملاقات» ظاهر شدند. به گزارش اینسایدر، این سفر تنها چند روز پس از روز ولنتاین انجام شد.

مطابق با ویدئویی که از طریق توییتر منتشر شده استدر حالی که هر دو با هم از مهمانی خارج شدند، شاون در را برای سابرینا باز کرد. سابرینا سرش را پایین نگه داشت و برای سوار شدنش خط خطی درست کرد، در حالی که شاون در جهت مخالف رفت تا یک طرفدار را در آغوش بگیرد و قبل از اینکه به او در ماشین بپیوندد به جمعیت منتظر سلام کند.

البته این تاییدی بر چیزی نیست، اما می‌توانیم ببینیم که چرا طرفداران در رسانه‌های اجتماعی درباره این زوج بالقوه گمانه‌زنی می‌کنند – آن‌ها با هم بسیار دوست‌داشتنی خواهند بود.

27 فوریه 2023: سابرینا و شاون برای اولین بار با هم دیده شدند

مایلی سایرس میزبان یک مهمانی پر ستاره برای انتشار جدیدترین آلبوم خود (تعطیلات تابستانی بی پایان شاون و سابرینا هر دو در آن حضور داشتند و این جفت با هم در حال خروج از سالن دیده شدند. اگر نسبت به کسی که ادعا می‌کند خروج مشترک به معنی جرقه‌ها در حال پرواز است شک دارید، متوجه می‌شویم – دوستان افلاطونی می‌توانند کاملاً رویدادها را کنار هم بگذارند. اما آیا دوستان افلاطونی قصد دارند یک نفر با احوالپرسی طرفداران حواسشان را پرت کند در حالی که دیگری یک خط تیره پایین برای ماشین ایجاد کند؟ 🤔

آیا زوج جدید قدرت پاپ در حال افزایش است؟ این جفتی است که شاید تا به حال به آن فکر نکرده باشید، اما باید اعتراف کنید که به نوعی منطقی است. شاون مندز و سابرینا کارپنتر در حال معاشرت در لس آنجلس دیده شدند که به دلیل نکات “آنون” قبلی DeuxMoi در مورد دلپذیر شدن خوانندگان، شایعات دوستیابی را برانگیخت.

شاون از تابستان 2019 تا نوامبر 2021 با کامیلا کابلو قرار داشت، اما اخیراً با پزشک کایروپراکتیک خود، دکتر جوسلین میراندا مرتبط شده است. شایعات رابطه پس از اینکه شاون 24 ساله و دکتر جوسلین 51 ساله در پیاده روی در اطراف لس آنجلس با هم دیده شدند، بالا گرفت. در همین حین شایعه شده بود که سابرینا قرار است گرگ نوجوان دیلن اوبرایان در پاییز 2022، اما خواننده «چرند» هرگز این شایعات را تایید یا رد نکرد.

شاون مندز و سابرینا کارپنتر در یک پیاده روی با هم در لس آنجلس دیده شدند – و اگرچه ممکن است این *آنقدرها* معامله بزرگی به نظر نرسد، یک نکته ناشناس از حساب شایعات DeuxMoi در آخر هفته نشان داد که این دو به تازگی در یک قرار ملاقات بوده اند.