شاون مندز در مورد شایعات دوستیابی سابرینا کارپنتر سکوت می کند

مندز به برنامه گفت: «ما قرار نیستیم.

مندز افزود: «اما من فکر می‌کنم که احتمالاً باید بیشتر درباره تامی هیلفیگر صحبت کنیم تا سابرینا. “متشکرم.”

مندز و کارپنتر برای اولین بار در ماه گذشته در لس آنجلس با هم دیده شدند، طبق پستی که در حساب اینستاگرام افراد مشهور Deuxmoi منتشر شد، جایی که یکی از تماشاچیان ادعا کرد که آنها در حالی که “به وضوح در یک قرار” در Horses بودند، “خیلی راحت” به نظر می رسیدند. اندکی بعد، آنها دوباره در لس آنجلس با لباس‌های معمولی دیده شدند. آنها سپس در مهمانی انتشار آلبوم برای تعطیلات تابستانی بی پایان مایلی سایرس در بورلی هیلز دیده شدند و مهمانی را با هم در یک ماشین ترک کردند. گفته می شود.

وقتی کابلو و مندز پس از دو سال از هم جدا شدند، بیانیه مشترکی را به اشتراک گذاشتند که در آن نوشته شده بود: “هی بچه ها، ما تصمیم گرفتیم به رابطه عاشقانه خود پایان دهیم، اما عشق ما به انسان دیگری قوی تر از همیشه است.”

از آن زمان، کابلو با آستین کویچ، بنیانگذار Lox Club قرار گرفت که از ژوئن 2022 شروع شد و هشت ماه بعد از آن جدا شد.منبع

سپس در روز یکشنبه، 12 مارس، در نمایشگاه Vanity Fair در مهمانی اسکار، مندز با کت و شلوار مشکی خود آویز سبز رنگی پوشید که با سنگ تولد زمردی کارپنتر مطابقت دارد، که طرفداران می گویند که او از ژانویه زمانی که او و کارپنتر برای اولین بار عاشقانه با هم ارتباط برقرار کردند، ورزش می کرد.

جشن اسکار 2023 به میزبانی رادیکا جونز

مندز از زمان جدایی اش با خواننده کامیلا کابلو در نوامبر 2021، در سال گذشته با دکتر ژوسلین میراندا، پزشک 51 ساله کایروپراکتیک خود در ارتباط بوده است و آنها اخیراً درست قبل از اینکه مندس و کارپنتر با هم در کانیون رانیون دیده شوند. از خارج و اطراف عکس گرفته شده است.

شایعه شده است که شاون مندز ستاره پاپ با دوست، بازیگر و خواننده خود سابرینا کارپنتر رابطه داشته است، اما مندز تصمیم گرفت این شایعات را برای همیشه در مصاحبه ای با برنامه تلویزیونی هلندی خاموش کند. بلوار RTL در جمعه.

استیو گرانیتز//گتی ایماژ