شاه چارلز “وقتش را نخواهد داشت” با شاهزاده هری ملاقات کند

به نظر می رسد این نظر پاسخی است به گزارشی از آینه با این ادعا که هری و همسرش، مگان مارکل، به صراحت اعلام کرده‌اند که در صورت قرار گرفتن در موقعیت “سمی” در مراسم تاجگذاری شرکت نخواهند کرد و هری می‌خواهد با پدرش “اجلاسی” داشته باشد (/خانواده دیگر اعضا) قبل از رویداد بزرگ.

در حالی که ممکن است عذرخواهی مطلقاً برای رساندن سارابطه ها به مراسم تاج گذاری ضروری نباشد آینه منبع گفت که هری قطعا شرایط خود و مگان برای حضور در شرکت را روشن کرده است.

و ملاقات با دیگر اعضای کلیدی خانواده سلطنتی (یعنی برادر هری، شاهزاده ویلیام، و خواهر شوهر، کیت میدلتون) بسیار بعید به نظر می رسد. و با توجه به دیلی بیست، تیدر اینجا در میان دوستان ویلیام و کیت احتمال “عذرخواهی” ویلیام از هری صفر است.”

“نه. برای چه چیزی باید عذرخواهی کند؟” یکی از دوستان ویل در پاسخ به این سوال که آیا شاهزاده ولز احتمالاً از هری عذرخواهی می‌کند یا خیر، گفت (زیرا هری علناً گفته است که او و مگان می‌خواهند از خانواده سلطنتی عذرخواهی کنند، خوب، تقریباً همه چیزهایی که در یدکی یا هری و مگان).

یکی از دوستان شاه چارلز گفت: “چارلز هری را می‌پرستد و می‌خواهد او آنجا باشد. اما او باید مراسم تاجگذاری را ترتیب دهد.” دیلی بیست اوایل این هفته. او به سادگی زمان برگزاری یک جلسه ویژه با هری را نخواهد داشت.

یک روز دیگر، یک قطعه دیگر از شایعات درام تاجگذاری خانواده سلطنتی برای بررسی. این به‌روزرسانی از سوی یکی از اعضای ناشناس تیم چارلز ارائه شده است که می‌گوید با وجود اینکه پادشاه *واقعاً* می‌خواهد شاهزاده هری در ماه مه به مراسم تاجگذاری بیاید، او در واقع زمانی برای معاشرت با پسرش نخواهد داشت. در طول بازدید.

این منبع توضیح داد: “هری بسیار واضح بوده است و موضع او تزلزل نکرده است – اگر احساس کند جو به همان اندازه سمی خواهد بود که در طول جشن پلاتینیوم ملکه و تشییع جنازه ملکه وجود داشت، او نمی آید.” او گفته است که می‌خواهد با خانواده‌اش آشتی کند و این خواسته آنهاست، اما تا کنون چیزی تغییر نکرده است.»منبع