شاه چارلز “در حال مذاکره” برای ضربه زدن به شاهزاده هری در مصاحبه بی بی سی است

با این حال! ظاهراً پادشاه چارلز در حال “مذاکره” است تا نوعی پاسخ به کتاب پسرش صادر کند – فقط در صورتی که در طول مصاحبه در مورد آن سؤال شود. و نه هر مصاحبه ای. آینه گزارش می دهد که چارلز در حال آماده شدن برای انجام یک مصاحبه “پایه” با بی بی سی (که اولین مصاحبه مهم او به عنوان پادشاه خواهد بود) و می گوید که دستیاران کاخ در نظر دارند که او از این چت برای “نشان دادن جنبه داستان” استفاده کند.

این منبع می افزاید که “یک گزینه برای خانواده باقی می ماند که به سادگی سخنرانی تاج گذاری یا محتوایی را که فیلم می گیرند و ارائه می کنند تولید کنند. این امکان کنترل بر آنچه گفته می شود را می دهد و سارابطه ها را مورد خطاب قرار نمی دهد.”

شاهزاده هری واقعاً در خاطرات خود کوتاه نیامد یدکی، اما تا کنون خانواده سلطنتی تقریباً طبق معمول کار خود را انجام داده اند. معنی: آنها در پاسخ به ادعاهای مختلف هری چیزی نگفته‌اند و اساساً این گونه است.یدکی? هرگز در مورد آن نشنیده ام.”

حدس بزن ببینیم چی میشه! و FYI آن پخش کننده ITV همچنین از کاخ درخواست مصاحبه با پادشاه چارلز کردند، اما ظاهراً شانس آنها برای اطمینان از مصاحبه پس از مصاحبه شاهزاده هری با تام بردبی “کم” است.منبع

به گفته یکی از منابع داخلی که با این نشریه صحبت کرده است، “طرح هایی برای پوشش خبری تاج گذاری در بی بی سی، از جمله نمایه پادشاه، انجام شده است. اجتناب از سوژه ها در مصاحبه ها کار انجام شده نیست، بنابراین اوضاع را پیچیده می کند. یک نظر کوچک در مورد هری و مگان می‌تواند اخباری را در سراسر جهان ایجاد کند. همچنین می‌تواند پاسخی را از هری به همراه داشته باشد، که مانند خیلی چیزها غیرقابل پیش‌بینی است. همه چیز بسیار ظریف است.»