شاه چارلز، ملکه همسر کامیلا، شاهزاده ویلیام و پرنسس کیت را در پرتره جدید ببینید

پرتره خانواده سلطنتی پادشاه چارلز ملکه همسر کامیلا شاهزاده ویلیام پرنسس کیت

برای این بازدید، کیت یک کت قرمز پیچیده با دکمه‌های طلایی روی یک تاپ مشکی، یک شلوار گشاد مشکی ابریشمی و یک جفت پاشنه نوک تیز مشکی گذاشت. ویلیام یک کت و شلوار سرمه ای شیک و کراوات را با یک پیراهن لباس آبی روشن و کفش مشکی ست کرد.

کریس جکسونگتی ایماژمنبع

ویکتوریا جونز/انجمن مطبوعاتی

پرتره خانواده سلطنتی پادشاه چارلز ملکه همسر کامیلا شاهزاده ویلیام پرنسس کیت

در 23 سپتامبر، کاخ باکینگهام پرتره جدیدی از پادشاه را فاش کرد، که در آن از والدین فقید خود، ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبورگ، قدردانی کرد. این عکس که در اتاق قرن هجدهم کاخ گرفته شده است، حاکمیت را در حال انجام وظایف رسمی دولتی از جعبه سرخ پادشاه با عکسی در سال 1951 از زوج سلطنتی فقید نشان می دهد که در پس زمینه نشسته اند.

در تصویر، چهار نفره در حالی که در مقابل یک پرتره تاریخی در تالارهای کاخ ژست می گیرند، لبخند می زنند، در حالی که پدر و پسر کت و شلوارهای مشکی سنتی و کراوات با پیراهن های سفید به تن دارند. در همین حال، همسرانشان لباس‌های مشکی رنگی می‌پوشند که تا زیر زانو می‌افتد، با جوراب شلواری و پاشنه‌های مشکی هماهنگ.

کریستوفر جکسون/گتی ایماژ

پرتره جدید خانواده سلطنتی پادشاه چارلز

کاخ باکینگهام از پرتره جدیدی از خانواده سلطنتی رونمایی کرد.

تصویر جدیدی که امروز منتشر شد، پادشاه چارلز سوم، ملکه همسر کامیلا، و شاهزاده و پرنسس ولز را به عنوان یک واحد خانوادگی نشان می دهد. این پرتره در کاخ باکینگهام در شب قبل از تشییع جنازه ملکه الیزابت، قبل از پذیرایی که برای سران کشورها و مهمانان خارج از کشور برگزار شد، گرفته شده است و این چهار نفر را در لباس عزاداری نشان می دهد.

شاهزاده ویلیام و پرنسس کیت در 9 سپتامبر عناوین جدید خود را به عنوان شاهزاده و پرنسس ولز دریافت کردند و پادشاه چارلز این خبر را در اولین سخنرانی عمومی خود به عنوان پادشاه اعلام کرد. عنوان شاهزاده قبلا به چارلز تعلق داشت، در حالی که عنوان شاهزاده زمانی به پرنسس دایانا تعلق داشت.

شاهزاده و پرنسس ولز از ولز دیدن کردند

کریستوفر جکسون/گتی ایماژ

این زوج اولین بازدید خود را از منطقه از زمان دریافت عنوان خود در سه شنبه گذشته انجام دادند، جایی که با خدمه و داوطلبان در Anglesey و ایستگاه RNLI Holyhead قایق نجات در هالیهد ملاقات کردند و پس از آن با داوطلبان و اعضای عمومی در کلیسای سنت توماس ملاقات کردند. در سوانسی