شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون می توانند به خانه فروگمور نقل مکان کنند

به نظر می رسد شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون به طور بالقوه در حال افزودن خانه دیگری به لیست رو به رشد املاک خود هستند. خورشید گزارش می دهد که پادشاه چارلز خانه Frogmore را برای شاهزاده و پرنسس جدید ولز اختصاص داده است.

“شاهزاده ولز [now King Charles] یک منبع گفت: قویاً معتقد است که این مکان‌ها باید چیزی را به مردم ارائه دهند، فراتر از اینکه فقط جایی برای زندگی اعضای خانواده سلطنتی باشند. عمومی؟ همه می‌دانند که اداره این همه اقامتگاه بی‌معنی است، اما اگر آنها را کاملاً رها کنید، وقتی شاهزاده جورج و خانواده‌های رویال جوان‌تر بزرگ شوند و به جایی برای زندگی نیاز داشته باشند، هرگز آنها را پس نخواهید گرفت.»منبع

در همین حال، دیلی میل اخیرا گزارش شده است که “یک حرکت رادیکال برای تعمیرات اساسی املاک سلطنتی گسترده” وجود دارد، و حتی صحبت هایی در مورد انتقال ویلیام و کیت به قلعه ویندزور وجود دارد. همانطور که این رسانه اعلام کرد: “برنامه های گسترده چارلز شامل تبدیل Balmoral به موزه ملکه و انتقال دوک و دوشس کمبریج به قلعه ویندزور است.”

این خانه (واقعاً یک عمارت تمام عیار است) در سال 1684 در املاک ویندزور ساخته شد، و اگر آشنا به نظر می رسد که ممکن به این دلیل که محل برگزاری مراسم عروسی مگان مارکل و شاهزاده هری بود. و صحبت از سارابطه ها، خانه فروگمور کاملاً متفاوت از خانه آنها Frogmore Cottage است – که در نزدیکی و همچنین در املاک ویندزور

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

حداکثر آرشیو مومبی

یادآوری کنید که ویلیام و کیت به معنای واقعی کلمه فقط از خانه روستایی خود آنمر هال به کلبه آدلاید نقل مکان کردند، و ظاهراً اکنون که چارلز پادشاه است و تغییر املاک سلطنتی در حال انجام است، از احتمال نقل مکان دوباره بسیار هیجان زده نیستند. ولی خورشید گزارش می دهد که اگرچه هیچ اطلاعاتی در مورد آنچه “خانواده ولز” با خانه فروگمور انجام می دهند وجود ندارد، “جاذبه آن ممکن است آنقدر بزرگ باشد که بتوان نادیده گرفت.”