شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون لحظه نادر PDA را در پرتره سلطنتی جدید به اشتراک می گذارند

در عکس جدیدی که در اکانت رسمی اینستاگرام خانواده سلطنتی در اول اکتبر به اشتراک گذاشته شد، شاهزاده و پرنسس ولز برای یک پرتره جدید با همسر جدید پادشاه و ملکه ژست گرفتند. این عکس که در کاخ باکینگهام گرفته شده است، عصر قبل از تشییع جنازه ملکه الیزابت گرفته شده است. در توضیح این عکس نوشته شده بود: «اعلیحضرت پادشاه و ملکه با اعلیحضرت شاهزاده و پرنسس ولز همراه می‌شوند. “در 18 سپتامبر در کاخ باکینگهام توسط @chrisjacksongetty گرفته شده است.”

در این عکس، خانواده سلطنتی با وجود ماهیت غم انگیز گردهمایی و لباس تمام مشکی عزاداری، همه لبخند می زدند. شاهزاده خانم و همسر ملکه که در مقابل پرتره شاه جورج سوم ایستاده بودند، با پیچاندن یک دست به دور هر یک از شرکای خود، ابراز محبت نادری از خود نشان دادند. (شما می توانید تصویر را اینجا ببینید.)

شاهزاده ویلیام، کیت میدلتون، شاه چارلز، و کامیلا، همسر ملکه در حال ارائه یک جبهه متحد هستند.

او ادامه داد: “بچه ها به عکس ها نگاه می کنند و می گویند: “مامان، تو خیلی جوان به نظر می آیی!”

محتوای TikTok

صحبت از عکس های شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون … شاهزاده خانم ولز اخیراً حکایت شیرینی را به اشتراک گذاشته است که شامل شاهزاده جورج نه ساله، پرنسس شارلوت هفت ساله، شاهزاده لوئیس چهار ساله و مجموعه خاصی از خانواده سلطنتی است. عکس های نامزدی

شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در آپارتمان های ایالتی کاخ سنت جیمز در 16 نوامبر 2010 در لندن، انگلستان برای عکس گرفتن.

کریس جکسون/گتی ایماژ

منبع

در یک TikTok ویروسی از سفر ویل و کیت به ولز در 27 سپتامبر، شاهزاده خانم پرچمی را با یک عکس قدیمی از این جفت در سال 2010 مشاهده کرد. ما همیشه به این موضوع می خندیم.» رویال در ویدیوی به اشتراک گذاشته شده توسط @mariahedges8 می گوید. اگرچه ما ۱۱ سال است که ازدواج کرده‌ایم، اما دو برابر آن با هم بوده‌ایم، بنابراین فوق‌العاده است.»

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

شاهزاده و پرنسس ولز در سال 2001 در دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند با هم آشنا شدند و تقریباً یک دهه بعد نامزد کردند. شاهزاده ویلیام این سوال را در سفری به کنیا در سال 2010 با انگشتر یاقوت کبود و الماس پرنسس فقید پرنسس دایانا مطرح کرد. ویل درباره مادر فقیدش در طول مصاحبه نامزدی این زوج گفت: «بدیهی است که او قرار نیست در آن همه سرگرمی و هیجان سهیم باشد، بنابراین این راه من است که او را به همه چیز نزدیک نگه دارم. مردم.