شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون برای مبارزه با ادعاها در هری و مگان


ولپ به نظر می رسد که دشمنی سلطنتی بین شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری ممکن است به زودی به سطوح بی سابقه ای برسد omgsrslywtf.

بله، ما می دانیم که این روزها به طور منظم این اتفاق می افتد، به خصوص وقتی که تنش ها بین هری و همسرش، مگان مارکل، و The Firm به طور روزانه افزایش می یابد، زیرا ما به طور جمعی به تاریخ انتشار سریال های مستند آینده سارابطه ها نزدیک می شویم. هری و مگان و خاطرات هری، یدکی. اما، در حالی که بیشتر درام‌های صریح/عمومی به طور سنتی از تیم سارابطه می‌آیند، به نظر می‌رسد که ویل و همسرش کیت میدلتون ممکن است اینقدر از قانون سلطنتی مبنی بر عدم اظهار نظر عمومی درباره مشکلات معمولی مانند درام خانوادگی صرف نظر کنند. .

بر اساس گزارش جدید از دیلی بیست، ویل و کیت «گزارش‌ها نشان داده‌اند که با ادعاهای بی‌اساس هری و مگان در سریال نت‌فلیکس مقابله خواهند کرد». دقیقاً مشخص نیست که “مقابله” برای ویل و کیت چگونه خواهد بود (احتمالاً یک بیانیه مطبوعاتی بسیار مبهم و والدین در مورد اینکه چگونه آنها دیوانه نیستند، فقط از نادرستی در نمایش ناامید شده اند / برخی سایه های سلطنتی در مورد اینکه چگونه خاطرات می توانند متفاوت باشند) ، اما TBH، هر پاسخ رسمی و ثبت شده از سوی شاهزاده و پرنسس ولز *کاملا* خواهد بود 😮

FWIW، در حال حاضر به نظر می رسد که ویل و کیت از طریق تیم های رسمی روابط عمومی خود درگیری خواهند کرد و نه، به طرز غم انگیزی، از طریق یک مصاحبه تلویزیونی با اپرا (یا برخی از مشابه های بی بی سی).

یک منبع سلطنتی گفت: “تیم شاهزاده و پرنسس ها قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه چه کاری انجام دهند منتظر خواهند بود ببینند در سریال نتفلیکس چه خبر است، اما شما می توانید مسیر سفر را ببینید.” ساندی اکسپرس، که اضافه کرد که ویل این واقعیت را دید که اولین تریلر برای هری و مگان در سفر اخیر او و کیت به بوستون به عنوان “اعلام جنگ” منتشر شد.

و اگر گزارش هایی در مورد #محتوای هری و مگان حتی تا حدی دقیق هستند، به نظر می‌رسد که ویل و کیت (و سایر خانواده‌های سلطنتی، مانند شاه چارلز و ملکه همسر کامیلا) احتمالاً میل به مقابله با چندین نکته/افشای ساخته شده در فیلم‌های مستند دارند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

“من واقعاً فکر می کنم که بدتر از آن چیزی است که خانواده سلطنتی تصور می کنند. به من گفته می شود که کاملاً انفجاری خواهد بود و بسیار آسیب زا خواهد بود… بسیاری از مردم یا طرفدار سارابطه هستند یا طرفدار ویلیام و کیت، اما وجود دارد. منبعی گفته است که این مستند مردم را با هری و مگان “در تماس با یکی از عوامل تولید نتفلیکس” توصیف می کند (بنابراین این امر مسلماً حتی در بین ~خودی های~ ناشناس به یک بازی تلفنی تبدیل می شود). آینه. “سوال بزرگ این است که، هر چه افشاگری شود، مردم پس از دیدن نمایش با چه کسی طرف خواهند شد. این احساس را دارد که مردم باید انتخاب کنند. این غیرقابل بخشش است. اما اگر آنچه در نهایت پخش می‌شود همانقدر لرزه‌انگیز باشد که ما تصور می‌کنیم، ممکن است برای سارابطه‌ها خوب باشد.»

BRB، از این به بعد تا زمانی که پرخوری کنم، با بیل زدن مشت‌های پاپ کورن در دهانم مشغول خواهم بود هری و مگان به طور کامل.منبع