شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون با عزاداران در ساندرینگام احساساتی شدند

مطابق با تلگراف، شاهزاده ویلیام وقتی با زنی روبرو شد که می گفت نزدیک به اشک است، احساسات خود را بیان کرد. او گفت: “حالا گریه نکن، تو مرا شروع می کنی.” رویا نیکخواه از لندن ساندی تایمز گزارش داد که شاهزاده ویلیام گفت که از واکنش عمومی متاثر شده است. او گفت: «دارم یاد می‌گیرم که او مادربزرگ همه بوده است – همان طور که مردم واکنش نشان داده‌اند.

نیکخواه همچنین خاطرنشان کرد که کیت به یکی از اعضای جمعیت گفت که فرزندانشان این خبر را دریافته اند، اما واکنش آنها یکسان نبوده است. شاهزاده جورج نه ساله این خبر را جذب کرده است، اما شاهزاده شارلوت هفت ساله و شاهزاده لوئیس چهار ساله در درک بیشتر مشکل دارند.

شاهزاده و پرنسس ولز در ادامه هفته سوگواری خود برای ملکه الیزابت، به املاک ساندرینگهام در نورفولک سفر کردند تا با عزادارانی که برای تسلیت در روز پنجشنبه گرد هم آمده بودند، دیدار کنند. مردم گزارش داد که این زوج حدود 45 دقیقه با مردم خارج از دروازه نورویچ املاک صحبت کردند، جایی که 30000 ادای احترام به گل گذاشته شده است. اگرچه ویلیام و کیت هر دو برخی از احساسات خود را در طول حضور قبلی خود در ویندزور و کاخ وست مینستر نشان داده اند، سفر آنها به ساندرینگهام بسیار احساسی بود.

را تلگراف همچنین با جین ولز صحبت کرد که با این زوج در مورد تجربه آنها در راهپیمایی روز چهارشنبه از کاخ باکینگهام صحبت کرد. ولز گفت: «او گفت دیروز چقدر سخت بود و چقدر او را به یاد تشییع جنازه مادرش انداخت. کاترین گفت که زمان بسیار سختی برای همه آنها، برای کل خانواده بوده است.

برای دهه‌ها، خانواده سلطنتی کریسمس را در املاک ساندرینگهام جشن می‌گرفتند و ویلیام و کیت خانه خود را در املاک، آنمر هال، جایی که بیشتر زمان شیوع ویروس کرونا را سپری کردند، دارند. شاهزاده فیلیپ، همسر ملکه، سه سال تمام وقت در کلبه مزرعه چوبی املاک زندگی می کرد، جایی که گفته می شد ملکه در آخر هفته ها در ظروف و سایر کارهای خانه کمک می کرد.

این پست در ابتدا در نمایشگاه Vanity Fair.


منبع