شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری باید در مقابل ملکه همسر کامیلا تعظیم کنند

یک چیز مشترک پرنس هری و شاهزاده ویلیام این روزها؟ آنها باید به نامادری خود، ملکه کنسورت کامیلا تعظیم کنند. و آنها تنها نیستند. منابع می گویند صفحه ششم که انتظار می رود همه اعضای خانواده سلطنتی به کامیلا تعظیم کنند.

کامیلا

در همین حال، جو لیتل، سردبیر Majesty به این نشریه می‌گوید: «این پروتکلی است که به پادشاه و ملکه جدید تعظیم کنیم. آیا این اتفاق در چنین شرایطی افتاده است [on Thursday or Friday morning] قابل بحث است، اما هر زمان که خانواده سلطنتی با پادشاه و ملکه جدید ملاقات می کنند، کاری که انجام می شود این است که در برابر آنها تعظیم یا لجبازی کنیم. توجه: ویلیام و هری همچنان چارلز را “پا” صدا می کنند، بنابراین حداقل با تطبیق آنها با پروتکل های جدید، چیزهای زیادی تغییر نکرده است.

خود ملکه عنوان کامیلا را در فوریه سال جاری تایید کرد و کریستوفر اندرسن نویسنده به این موضوع گفت. ما هفتگی در آن زمان که این تصمیم در خانواده سلطنتی «گوه می زد» و «پسران [meaning William and Harry] از این موضوع کاملاً کور شدند.»

YUI MOKگتی ایماژ

در حوالی زمان جشن ملکه، یک منبع گفت صفحه ششم به خصوص هری رابطه سختی با کامیلا دارد و می گوید: “هری هرگز او را واقعا دوست نخواهد داشت، مادرش قرار بود ملکه شود و کامیلا همیشه زنی خواهد بود که منجر به طلاق والدینش شد.”

منبع می‌گوید: «تأثیر شخصی احتمالاً تغییرات پروتکل است که تقریباً بلافاصله وارد عمل می‌شود.» «خانواده اکنون باید در مقابل شاه چارلز و ملکه تعظیم یا کوتاهی کنند. [Consort] کامیلا.”

انتظار می رود که هری حدود ده روز در بریتانیا بماند تا مراسم تشییع جنازه ملکه که انتظار می رود در 19 سپتامبر برگزار شود.منبع