شاهزاده ویلیام لحظه ای را که پس از مرگ ملکه اتفاق افتاد را به اشتراک می گذارد

شاهزاده جدید ولز خاطره شیرینی از اتفاقی که در قلعه باالمورال مدت کوتاهی پس از درگذشت ملکه در 8 سپتامبر رخ داد را به اشتراک گذاشته است.

در طول نامزدی، ویلیام فاش کرد که در ساعات پس از مرگ اعلیحضرت، نه یک، بلکه پنج رنگین کمان را بر فراز Balmoral دیده است. در پاسخ همسرش، کیت میدلتون، افزود: اعلیحضرت از بالا به ما نگاه می کردند.

افکار ما با همه کسانی است که در این زمان سخت عزادار اعلیحضرت هستند.منبع

لحظه لمس کردنی که به وضوح در بین افراد حاضر در جمعیت طنین انداز شد زیرا رنگین کمان یک موضوع رایج در چند هفته گذشته بوده است. در روز مرگ ملکه، یک رنگین کمان دوتایی در آسمان بر فراز کاخ باکینگهام و قلعه ویندزور کشیده شد – با بسیاری از طرفداران این که این نشانه ای بود که اعلیحضرت سرانجام با همسر محبوبش، شاهزاده فیلیپ فقید، متحد شد.

شاهزاده ویلیام در اولین حضور رسمی خود پس از تشییع جنازه مادربزرگش در اوایل این هفته با جمعیت در گیلدهال ویندزور صحبت کرد و از داوطلبان و کارکنان عملیاتی برای کمک به سازماندهی مراسمی که در محوطه قلعه ویندزور برگزار شد تشکر کرد.

الیزابت دوم اکنون در کلیسای یادبود پادشاه جورج ششم در کنار شاهزاده فیلیپ، پدرش، شاه جورج ششم، ملکه مادر و پرنسس مارگارت به خاک سپرده شده است. اگرچه امکان بازدید از سایت وجود دارد، اما به بازدیدکنندگان یادآوری می شود که کلیسای کوچک نیز یک کلیسای محلی برای جامعه مجاور است و مشخص نیست که عموم مردم چقدر می توانند به محل استراحت نهایی ملکه که در یک طرف قرار دارد نزدیک شوند. نمازخانه

رنگین کمان دیگری بر فراز سالن وست مینستر در روز قبل از پایان وضعیت درازکش تشکیل شد.

مادربزرگم به قول معروفی گفته است که غم و اندوه بهایی است که برای عشق می پردازیم. تمام غم و اندوهی که در هفته های آینده احساس خواهیم کرد، گواهی بر عشقی است که به ملکه خارق العاده خود احساس کردیم.

وی ادامه داد: از او به خاطر لطفی که به من و خانواده ام کرد تشکر می کنم و از طرف هم نسلانم از او تشکر می کنم که نمونه ای از خدمت و منزلت را در زندگی عمومی ارائه کرد که از سنین مختلف اما همیشه برای ما مرتبط بود. همه.

از زمان درگذشت پادشاه، شاهزاده ویلیام چندین بار به پیوند نزدیکی که با مادربزرگش داشت اشاره کرده است. اوایل این ماه ادای احترامی به “بزرگ” خود کرد و گفت: “در شادترین لحظات کنار من بود. و در غم انگیزترین روزهای زندگیم در کنار من بود.”