شاهزاده ویلیام در مورد چشم ویژه پسر شاهزاده جورج برای مد

جورج و ویلیام برای اجرای دیوید، که بخشی از پارتی پلاتینیوم بی بی سی در کاخ در مقابل کاخ باکینگهام بود، در ردیف اول نشستند. در عکس‌های این مراسم، جورج در حالی که دیوید را در حال خواندن و رقصیدن تماشا می‌کند، لبخند می‌زند.

Kirsty O'Connor – تصاویر PAگتی ایماژ

“آن لحظه برای من، به عنوان یک پسر [introducing my mother to William]، شاید باور نکردنی ترین لحظه برای من بود. سپس کیت می آید. لحظه بسیار به یاد ماندنی است.»

شاهزاده جورج در سن 9 سالگی هنوز از پروتکل لباس سلطنتی پیروی می کند – اما به نظر می رسد آنچه او واقعا می خواهد این است که کمی درخشش به کمد لباس خود اضافه کند.

در حالی که جورج ممکن است در آینده بتواند در انتخاب های مد خود خلاقیت بیشتری به خرج دهد، اما در حال حاضر، بسیاری از قوانین لباس پوشیدن سختگیرانه ای وجود دارد که او به عنوان یک سلطنتی و وارث تاج و تخت بریتانیا باید از آنها پیروی کند. یکی از موارد اصلی این است که بچه های سلطنتی تا حدود هشت سالگی همیشه باید شلوارک بپوشند نه شلوار. در حدود یک سال گذشته، با بزرگتر شدن، جورج شروع به پوشیدن شلوار و کت و شلوار در گردش های رسمی با والدینش کرده است.منبع

کریگ دیوید خواننده بریتانیایی که در اوایل سال جاری در مراسم جشن پلاتینیوم ملکه الیزابت اجرا کرد، گفتگویی را که با شاهزاده ویلیام در مورد عشق پسر بزرگش به مد داشت را به یاد آورد.

دیوید در ادامه گفت: «پرنس ویلیام می‌رود، می‌آید و می‌گوید: «پسرم جورج داشت دیوانه می‌شد برای لباس پولک آبی که تو پوشیده بودی». نمایش جاناتان راس. “مامان من آنجا بود، من گفتم، “از آشنایی با شما خوشحالم، دوست دارم جورج این لباس را دوست داشت.”

لندن، انگلستان 10 ژوئیه، شاهزاده جورج کمبریج در فینال انفرادی مردان ویمبلدون در کلوپ تنیس روی چمن و کروکت در سراسر انگلستان در 10 ژوئیه 2022 در لندن، انگلستان شرکت می کند عکس توسط karwai tangwireimage

مکالمه بین ویلیام و دیوید پس از مراسم در کاخ باکینگهام، به گفته خواننده، رخ داد.

کریس جکسونگتی ایماژ

لندن، انگلستان 04 ژوئن lr شاهزاده جورج کمبریج و شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج در طول مهمانی پلاتینیوم در کاخ مقابل کاخ باکینگهام در 04 ژوئن 2022 در لندن، انگلستان جشن پلاتینیوم جوبیل الیزابت دوم از سال 2 برگزار می شود. تا 5 ژوئن 2022، در بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع به مناسبت هفتادمین سالگرد به قدرت رسیدن ملکه الیزابت دوم در 6 فوریه 1952 عکس توسط کریس جکسون wpa poolgetty images

کاروی تنگگتی ایماژ

کریگ دیوید در طول مهمانی پلاتینیوم بی بی سی در قصری که در مقابل کاخ باکینگهام لندن برگزار شد، در روز سوم جشن جشن پلاتینیوم برای ملکه الیزابت دوم اجرا می کند.